اجرای طرح ساماندهی سرویس مدارس با همکاری شهرداری تهران

به گزارش تور یونان ارزان، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: طرح ساماندهی سرویس مدارس از جمله مهم ترین برنامه های مشترک آموزش و پرورش و شهرداری است که نتایج خوبی داشته است.

اجرای طرح ساماندهی سرویس مدارس با همکاری شهرداری تهران

به گزارش گروه اجتماعی تور یونان ارزان، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در مراسم اعطای 100 دستگاه دوچرخه به یکی از مدارس پسرانه منطقه 17 تهران از سوی شهرداری، گفت: تعامل فرهنگی بین آموزش و پرورش و شهرداری می تواند تحولات عظیم اجتماعی را به همراه داشته باشد که خوشبختانه در حال حاضر این تعامل به خوبی ایجاد شده و نتایج موثری را سبب شده است.

وی اضافه نمود: پیش احتیاج آموزش با کیفیت سلامت روحی و جسمی است و آ رامش محیطی برای دانش آموزان را می طلبد و تعامل شهرداری با آموزش و پرروش بر همین اساس اجرا شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اینکه توجه به احتیاج های روحی و جسمی دانش آموزان، کیفیت فعالیت نیرو های انسانی آینده را تأمین خواهد نمود، گفت: این موضوع بسیار حائز اهمیت است و آموزش و پرورش در صورتی که توسعه فرهنگ را همواره مدنظر قرار داشته باشد به نتایج خوبی دست خواهد یافت.

فولادوند بیان داشت: متأسفانه بسیاری از مواقع حرف ها بدون پیوست فرهنگی اجرا می گردد که این مسأله سبب شده است بین راه دچار مشکل شویم و اکنون شهرداری برنامه های با پیوست فرهنگی شروع نموده است.

وی خاطر نشان کرد: طرح ساماندهی سرویس مدارس نیز از مهم ترین برنامه های مشترک آموزش و پرورش و شهرداری بوده که نتایج خوبی را به همراه داشته است و امیدوارم با توان بیشتری بتوانیم در جهت توسعه فرهنگ در کشور اقدام کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 550

به "اجرای طرح ساماندهی سرویس مدارس با همکاری شهرداری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح ساماندهی سرویس مدارس با همکاری شهرداری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید