احتمال جدایی میلیچ و ماندن دیاباته، واکنش به قرارداد جنجالی

به گزارش تور یونان ارزان، اسماعیل خلیل زاده پس از نشست امروز هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: بیشترین بخش در خصوص اتفاقات اخیر و مباحث اقتصادی بود که اعضای هیأت مدیره در این مورد بحث و گفتگو کردند.

احتمال جدایی میلیچ و ماندن دیاباته، واکنش به قرارداد جنجالی

وی در خصوص اینکه اختلاف نظری در هیأت مدیره باشگاه استقلال وجود دارد گفت: در هر مجموعه ای اختلاف نظر وجود دارد اما شخصی نیست. در هیأت مدیره باشگاه استقلال هم این اختلاف سلیقه وجود دارد اما همه در یک راستا حرکت می کنیم.

خلیل زاده در خصوص فیش های واریزی برای دو بازیکن استقلال گفت: اشتباهی در این مورد اجرا شده است. وقتی فیش را برای بازیکنان می فرستند آنها به کارشناس نشان می دهد و متوجه می شوند که درست نیست. البته آقای سعادتمند این فیش را در اختیار آقای سلطانی می گذارد که آنالیز کند که ایشان هم می گویند که این فیش ها جعلی است.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در خصوص حضور کامران منزوی در هیأت مدیره گفت: ایشان همواره کنار باشگاه بودند و در این هفته های اخیر هم کنار آقای سعادتمند بودند و همچنان در هیأت مدیره حضور خواهد داشت.

وی ادامه داد: با توجه به اختلاف سلیقه ای که بین من و آقای موسوی وجود دارد بنده عنوان کردم که در هیأت مدیره نیستم. ضمن اینکه شرایط جسمانی بنده به گونه ای بود که خودم خواستم در هیأت مدیره نباشم. همین الان هم شرایط جسمانی مناسبی ندارم و نمی دانم می توانم به کار ادامه دهم یا نه.

خلیل زاده در خصوص قراردادی که از سوی باشگاه استقلال با یک شرکت منعقد شده است گفت: اصل ماجرا اینطور نبوده که عنوان شده. این قرارداد در چند مرحله تغییر نموده است و متأسفانه فقط بخش پایانی آن منتشر شده است. تمام نهادهای نظارتی هم در جریان این قرارداد هستند.

وی با بیان اینکه در حق موسوی ظلم شده است گفت: ایشان آمده است به باشگاه استقلال پول داده است. آیا کار بدی نموده است؟ آیا پولش را پس گرفته است. ما اگر پول نداشتیم چطور می رفتیم بازیکن خارجی می گرفتیم. ایشان در موقعیت بد مالی کشور دو شرکت آمده اند و 20 میلیارد تومان به باشگاه یاری نموده اند. کجا این دو شرکت آمده اند پولشان را خواسته اند؟

خلیل زاده ادامه داد: بعد از مراسم چهلم همسرم نشست خبری خواهم گذاشت و تمام جزئیات این قراردادها را اعلام خواهم کرد.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اختلاف نظر فرهاد مجیدی با احمد سعادتمند گفت: من اطلاعی در این مورد ندارم و بعید می دانم چنین چیزی باشد. آقای مجیدی سرمربی تیم هستند و به کارشان ادامه خواهند داد.

وی در خصوص اینکه آیا باشگاه استقلال هم موافق تعطیلی لیگ برتر است گفت: در این مورد صحبتی نشده است اما نظر شخصی من این است که نباید مسابقات را برگزار کرد چون سلامتی بازیکنان به خطر می افتد. چه باتماشاگر و چه بدون تماشاگر برگزاری بازی ها خطرناک است و بازی با جان بازیکنان است.

اسماعیل خلیل زاده در خصوص تغییرات در باشگاه استقلال گفت: افرادی که در باشگاه حضور داشتند با نظر مدیرعامل کنار رفته اند و این جزو اختیارات مدیرعامل است که تغییرات لازم را داشته باشند.

خلیل زاده در خصوص دو بازیکن خارجی استقلال و احتمال ماندن یا رفتن آنها گفت: میلیچ را نمی دانم بماند یا نه اما دیاباته را می دانم که می ماند. باید پول ایشان را بپردازیم. ایشان بازیکن بسیار بامعرفتی هست و امیدوارم همه ما یاری کنیم که دیاباته در تیم استقلال بماند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 تیر 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1080

به "احتمال جدایی میلیچ و ماندن دیاباته، واکنش به قرارداد جنجالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال جدایی میلیچ و ماندن دیاباته، واکنش به قرارداد جنجالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید