استقرار گروه تحقیق و تفحص قوه مقننه در سازمان سنجش آموزش ، مجلس در پی احقاق حقوق داوطلبین کنکور است

به گزارش تور یونان ارزان، رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان سنجش آموزش کشور از استقرار گروه تحقیق و تفحص قوه مقننه در سازمان سنجش کشور خبر داد.

استقرار گروه تحقیق و تفحص قوه مقننه در سازمان سنجش آموزش ، مجلس در پی احقاق حقوق داوطلبین کنکور است

احمد نادری نایب رئیس کمیسیون آموزش و رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرنگاران، از استقرار گروه تحقیق و تفحص قوه مقننه در این سازمان خبر داد و اظهار کرد: اعضای این هیئت در راستای احقاق حقوق ملت شریف و داوطلبین و مخاطبین عزیز این سازمان، نهایت تلاش و اهتمام خود را خواهند داشت.

وی ادامه داد: در حال حاضر محور های متعددی در خصوص این سازمان و عملکرد رئیس آن در دستور کار رسیدگی این هیئت و گروه بررسی مستقر در این سازمان، واقع شده است.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بر همین اساس، راه های ارتباطی زیر برای دریافت نقطه نظرات، گزارشات و مستندات مردمی و نهادی در ارتباط با این سازمان در نظر گرفته شده است و مخاطبین و ذینفعان می توانند از طریق این مبادی مستندات خود را به هیئت تفحص منعکس کنند.

به گزارش دانشجو، خط ارتباطی 0910020920، رایانامه [email protected] یا ارسال پستی به دفتر رئیس هیئت تفحص از سازمان سنجش در مجلس شورای اسلامی.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 مهر 1400 بروزرسانی: 3 مهر 1400 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1871

به "استقرار گروه تحقیق و تفحص قوه مقننه در سازمان سنجش آموزش ، مجلس در پی احقاق حقوق داوطلبین کنکور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقرار گروه تحقیق و تفحص قوه مقننه در سازمان سنجش آموزش ، مجلس در پی احقاق حقوق داوطلبین کنکور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید