اطلاعیه جذب سرباز امریه از طریق وزارت کار

به گزارش تور یونان ارزان، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای استفاده از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در مراکز استان ها و منطقه ها محروم، نیروی سرباز امریه جذب می کند.

اطلاعیه جذب سرباز امریه از طریق وزارت کار

به گزارش خبرنگاران، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد شده در اصل 147 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان ها و منطقه ها محروم و کمتر پیشرفته کشور استفاده کند.

در این راستا امور مشمولین اداره کل توسعه منابع انسانی این وزارتخانه با همکاری ادارات کل اجرایی استان ها در سال 1400 به جذب و بکارگیری تعدادی نیروی متخصص، نخبه و متعهد با مدرک تحصیلی دکتری، فوق لیسانس و لیسانس به صورت سه برابر ظرفیت و برای اعزام 1 بهمن 1400 اقدام کرده است.

متقاضیان امریه سربازی می توانند از تاریخ 18 آبان 1400 تا تاریخ 15 آذر 1400 با مراجعه به سامانه مردم یار این وزارتخانه (تعاون یار قدیم) به به نشانی اینترنتی taavonyar.mcls.gov.ir از مدارک مورد نیاز و شرایط پذیرش و جذب در ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها اطلاع و ثبت نام کنند.

جذب امریه بعد از قبولی در آزمون و گزینش امکانپذیر بوده و دستگاه هیچ تعهدی مبنی بر جذب و بکارگیری متقاضی به صورت امریه ندارد.

به گزارش خبرنگاران، شروع ثبت نام از تاریخ یکم لغایت چهاردهم دیماه امسال و تاریخ اعزام، یکم اسفند 1400 خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 آذر 1400 بروزرسانی: 18 آذر 1400 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1953

به "اطلاعیه جذب سرباز امریه از طریق وزارت کار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه جذب سرباز امریه از طریق وزارت کار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید