بررسی سهمیه های کنکور هنوز جمع بندی نشده

به گزارش تور یونان ارزان، منصور کبگانیان درباره فرایند رسیدگی به شرایط سهمیه های کنکور با بیان اینکه بحث کنکور پیش از این در صحن شورای عالی انقلاب فرهنگی با حضور رئیس جمهور نیز مطرح شده بود، ادامه داد: در جلسه ستاد نقشه جامع علمی کشور آسیب ها و چالش های نظام سنجش و پذیرش در دانشگاه ها مطرح شد.

بررسی سهمیه های کنکور هنوز جمع بندی نشده

دبیر ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور اضافه نمود: البته بررسی موضوع کنکور، دو تا سه سال پیش در ستاد راهبری نقشه جامع علمی اجرا شده بود ولی بنابر ملاحظاتی به بررسی دقیق تری نیاز داشت و با توجه به بررسی هایی که دراین فاصله اجرا شده بود، گزارش کارهای اجرا شده ارائه و جوانب امور سنجیده شد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی اضافه نمود: البته این بحث به معنای تصمیم خاصی در مورد آن نیست؛ به محض اینکه به جمع بندی نهایی برسیم به مجاری مربوطه اعلام خواهیم کرد و در این جهت از کمک همه دستگاه ها نیز بهره مند می شویم.

وی ادامه داد: از دستگاه های مختلف درخواست کردیم، نظرهای دقیق خود را در ارتباط با چالش ها، آسیب ها و فرصت های سنجش و پذیرش که بخشی از آن به نام کنکوراست اعلام کنند تا بتوان آن را جمع بندی کرد.

به گزارش مهر، با دستور رئیس جمهور در شورای عالی انقلاب فرهنگی، گروهی ماموریت یافتند تا با بررسی سهمیه های مختلف، زمینه های اجرای عدالت آموزشی در کشور فراهم شود.

منبع: ویکی گرام
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1418

به "بررسی سهمیه های کنکور هنوز جمع بندی نشده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی سهمیه های کنکور هنوز جمع بندی نشده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید