جلسه مقام های اروپایی برای آنالیز اقتصاد اتحادیه بعد از برگزیت

به گزارش تور یونان ارزان به نقل از فایننشال تایمز، رهبران آلمان، فرانسه و ایتالیا در جزیره کوچک مدیترانه ای نزدیک به ناپل گرد هم می آیند تا درباره آینده مالی و امنیتی اتحادیه اروپا بعد از خروج انگلیس از این اتحادیه و برنامه مشترک برای رشد مالی این اتحادیه با یکدیگر گفت وگو نمایند.

جلسه مقام های اروپایی برای آنالیز اقتصاد اتحادیه بعد از برگزیت

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

این اجلاس که با میزبانی ایتالیا برگزار می گردد، اولین اقدام در دور جدید دیپلماسی فشرده بین المللی است که به عنوان یکی از تبعات رفراندوم خروج انگلیس از اتحادیه اروپا برگزار می گردد. همان طور که اروپا با یکی از بزرگ ترین بحران های خود در طول 6 دهه اجماع این کشورها روبرو می گردد، گفت وگوهای غیررسمی در این جزیره آتش فشانی در ونتوتن به عنوان کوشش این 3 کشور مهم اروپایی در پیش بینی آینده اتحادیه اروپا بعد از رفراندوم انگلستان تلقی می گردد.

انتخاب این جزیره نیز اقدامی سمبلیک است چراکه آلتیرو اسپنیلی به عنوان یکی از پدران بنیان گذار اتحادیه اروپا، مانیفست فدرالی این اتحادیه را بعد از جنگ جهانی دوم، زمانی که در این جزیره در زندان بود، نوشت.

ساندرو گازی وزیر امور اروپایی ایتالیا دراین باره به فایننشال تایمز گفت: اروپا باید پاسخی فوری برای این اتحادیه، جوانان و مسائل امنیتی داشته باشد.

این گفت وگوها بااین حال به عنوان تاکتیک نمایشی حمایت از رنزی توسطی آنگلا مرکل و فرانسوا اولاند در نظر گرفته می گردد چراکه این رهبر ایتالیایی در ماه نوامبر امسال وارد چالش بزرگ رفراندوم قانون اساسی خواهد شد. این جلسه با جلسات سیاسی دیگری در هفته های آینده در تمام اروپا همراه خواهد شد و مقدمه ای برای اجلاس ماه آینده در براتیسلاوا خواهد بود که 27 عضو این اتحادیه در آن حضور خواهند داشت و درباره آینده این اتحادیه بعد از خروج انگلستان از آن تصمیم می گیرند. آنگلا مرکل هفته گذشته نیز دیداری با دونالد تاسک رییس شورای اروپایی داشت و همزمان دیدار و رایزنی های مستقیمی با دیگر سران اتحادیه اروپا داشت.

یک مقام اروپایی درباره جلسه براتیسلاوا به فایننشال تایمز گفت: این جلسه درباره چگونگی کارکرد اتحادیه اروپا، ارتباطات کشورها، همکاری ها و تقویت اتحادیه است. قرار است در این جلسه درباره اصلاحات و تغییرات کاربردی بحث کنیم و نه تغییر مشی و روش ها.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 آبان 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 588

به "جلسه مقام های اروپایی برای آنالیز اقتصاد اتحادیه بعد از برگزیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه مقام های اروپایی برای آنالیز اقتصاد اتحادیه بعد از برگزیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید