جلسه گل محمدی با انصاریفرد و درخواست برای حل مسائل اقتصادی

به گزارش تور یونان ارزان، یحیی گل محمدی سرمربی و افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس امروز دوشنبه برای پیگیری امور کار مربوط به تیم در باشگاه حضور پیدا کردند.

جلسه گل محمدی با انصاریفرد و درخواست برای حل مسائل اقتصادی

یحیی گل محمدی در جریان این حضور برای دومین بار از روز گذشته، فیلم بازی با تراکتورسازی را آنالیز کرد و همکارانش هم به او گزارش هایی ارائه خواهند کرد.

سرمربی سرخپوشان در جریان مشاهده فیلم بازی از بعضی تصمیم های داوری نیز متعجب بود و آنها را به افشین پیروانی ومدیر روابط عمومی باشگاه منتقل کرد. همچنین یلوه و خبیری معاونان باشگاه درباره بعضی برنامه ها هماهنگی هایی با پیروانی و گل محمدی داشتند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، مواردی چون اعلام خطای بی مورد در جریان حمله و موقعیت گل و بعضی کارت های زرد صادره برای سرخپوشان و دیگر اتفاقات از موارد مورد اشاره پیروانی و گل محمدی در بازی دیروز بود.

در ادامه یحیی گل محمدی و افشین پیروانی در جریان جلسه خود با انصاری فرد ضمن بیان این نکات، موارد کاری دیگر مربوط به تیم و برنامه ریزی ها را با مدیر عامل و مسوولان باشگاه در میان گذاشتند و گل محمدی برنامه های تمرینی، پروازها و سفرها با توجه به فشردگی بازی های مهم و 6 امتیازی در لیگ و آسیا را به باشگاه اظهار داشت.

گل محمدی و پیروانی درباره مسائل اقتصادی در تیم هم مفصل با انصاری فرد صحبت کردند. گل محمدی خواهان حل مسائل اقتصادی شد تا تیم و بازیکنان با آرامش و تمرکز به کار خود ادامه دهند.

همچنین آنالیز های باشگاه و اظهارنظرات کارشناسان داوری نشان می دهد دو بازیکن تراکتور می توانستند کارت زرد دوم را هم دریافت نمایند و اسدی قبل از دریافت کارت زرد با تکل از پشت روی ترابی مانع از یک حمله خطرناک سرخ ها شد و می توانست در این بازی دو کارت زرد دریافت کند.

در صحنه لگد خانزاده به بیرانوند که طبق نظر کارشناسان سه جلسه محرومیت دارد این بازیکن می توانست با کارت قرمز روبرو گردد.

خلیل زاده که انصاری فرد برای آگاهی از محرومیت او و بعضی اتفاقات دیگر این بازی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رفته بود مانع از ادامه درگیری خانزاده با بیرانوند شد.

همچنین باشگاه مستنداتی را از اتفاقات روی سکوها، داوری و سایر مسایل به فدراسیون ارائه می نماید. انصاری فرد بعد از اتمام جلسه با گل محمدی درباره حضور خود در فدراسیون توضیحاتی ارایه خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 867

به "جلسه گل محمدی با انصاریفرد و درخواست برای حل مسائل اقتصادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه گل محمدی با انصاریفرد و درخواست برای حل مسائل اقتصادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید