حمله رئیس سابق بنفیکا به مهدی طارمی و پورتو؛ دریافت این پنالتی ها شرم آور است

به گزارش تور یونان ارزان، این پنالتی که دیوگو کی روش مقابل طارمی انجام داد واقعا عجیب است و توپ اصلا در صحنه خطا حضور نداشت. او آمد و طارمی را زد و هنوز نمی دانم چرا این خطا صورت گرفت.

حمله رئیس سابق بنفیکا به مهدی طارمی و پورتو؛ دریافت این پنالتی ها شرم آور است

دو تیم پورتو و بنفیکا در دیداری حساس در دربی اوکلاسیکو درحالی به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایلنا، دو تیم پورتو و بنفیکا در دیداری حساس در دربی اوکلاسیکو درحالی به مصاف هم خواهند رفت که رئیس بنفیکا پیش از این دیدار حساس، از پنالتی هایی متعددی که داوران به سود پورتو و روی مهدی طارمی می گیرند، انتقاد شدیدی کرد.

روز گذشته آبولا در خصوص مهدی طارمی نوشت: ستاره ایرانی مهره بزرگی در اوکلاسیکو برای باشگاه پورتو است طارمی جزو تاثیر گذارترین بازیکنان کونسیسائو است و هم گل می زند، هم پاس گل می دهد و هم پنالتی می گیرد.

پنالتی طارمی در مقابل فامالیکائو باعث پیروزی پورتو شد و همین عامل سبب شد تا صدای یک بنفیکایی دربیاید و رییس سابق این باشگاه پنالتی های این فصل پورتو را جنجالی و غیرعادی بنامد.

ژائو براز فرید، رییس سابق باشگاه بنفیکا گفت:

مردم احمق نیستند و می فهمند ماجرای این پنالتی های پورتو از کجاست. حداقل 4 پنالتی پورتو در این فصل با خطای بازیکنان سابق این باشگاه گرفته شده است. این پنالتی که دیوگو کی روش مقابل طارمی انجام داد واقعا عجیب است و توپ اصلا در صحنه خطا حضور نداشت. او آمد و طارمی را زد و هنوز نمی دانم چرا این خطا صورت گرفت.

رییس بنفیکا ادامه داد: من اعتقاد دارم که همه این پنالتی های جدی است و ماجرایی دارد. پورتو می خواهد هر کاری که دلش خواست انجام دهد ولی ما احمق نیستیم و می فهمیم این پنالتی ها چگونه بدست می آید. من این را به کشور پرتغال می گویم. این پنالتی ها فقط برای پورتو گرفته می شود و این چهارمین بازیکنی است که به تیم سابقش پنالتی می دهد. همه چیز برای پورتو است و ما صرفا می توانیم از بازی های بعدی پیراهن پورتو را بر تن داور هم بکنیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 12 خرداد 1400 بروزرسانی: 12 خرداد 1400 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1708

به "حمله رئیس سابق بنفیکا به مهدی طارمی و پورتو؛ دریافت این پنالتی ها شرم آور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله رئیس سابق بنفیکا به مهدی طارمی و پورتو؛ دریافت این پنالتی ها شرم آور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید