خبرنگاران محکومیت 1.8 میلیاردریالی قاچاقچیان در آذربایجان غربی

به گزارش تور یونان ارزان، ارومیه- خبرنگاران- مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی گفت: 2 نفر قاچاقچی در شهر خوی به پرداخت یک میلیارد و 814 میلیون ریال جریمه محکوم شدند.

خبرنگاران محکومیت 1.8 میلیاردریالی قاچاقچیان در آذربایجان غربی

محمد اقوامی روز آدینه در گفت وگو با خبرنگار تور یونان ارزان اضافه نمود: این 2 قاچاقچی قصد داشتند طی هفته جاری سیگار، پارچه و لباس قاچاق را در مرزهای آذربایجان غربی قاچاق نمایند.

وی افزود: در یکی از این پرونده ها، ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز هنگ مرزی خوی حین اجرای گشت، 6 راس اسب را در حال خروج از مرز ضبط و یک هزار و 510 باکس سیگار خارجی کشف کردند.

وی اظهار کرد: پس از تشکیل پرونده و ارجاع آن به قاضی تعزیرات حکومتی خوی، متهم به پرداخت یک میلیارد و 391 میلیون ریال جریمه محکوم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی با اشاره به دستگیری قاچاقچی دیگری به جرم قاچاق لباس و پارچه خارجی در خوی اعلام کرد: از این قاچاقچی 820 ثوب لباس و 14 طاقه پارچه خارجی کشف و پرونده آن به شعبه تعزیرات حکومتی این شهر ارجاع شد.

اقوامی ادامه داد: قاچاقچی این پرونده نیز 423 میلیون ریال جریمه شد و علاوه بر جریمه های صادره، اقلام قاچاق نیز به نفع دولت ضبط شد.

به گزارش تور یونان ارزان تعزیرات حکومتی مسوول رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا و ارز، تخلف های مربوط به کالا و خدمات و تخلفات حوزه بهداشت و درمان است.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 927

به "خبرنگاران محکومیت 1.8 میلیاردریالی قاچاقچیان در آذربایجان غربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران محکومیت 1.8 میلیاردریالی قاچاقچیان در آذربایجان غربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید