خبرنگاران معرفی 2 نفر به دستگاه قضایی در پی برگزاری مراسم ترحیم در شهرستان باغملک

به گزارش تور یونان ارزان، اهواز - خبرنگاران - سرپرست اداره بهداشت و درمان شهرستان باغملک گفت: 2 نفر در رابطه با برگزاری یک مراسم ترحیم در شهرستان باغملک به مراجع قضایی و انتظامی این شهرستان معرفی شدند.

خبرنگاران معرفی 2 نفر به دستگاه قضایی در پی برگزاری مراسم ترحیم در شهرستان باغملک

جهت دریافت خدمات طراحی محوطه ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

حسین زمان زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار تور یونان ارزان گفت: بر اساس تدابیری که در شورای تامین شهرستان اندیشیده شده است مصوب شده خانواده های متوفیان با تعهد از پاسگاه محل و فرمانداری مبنی بر برگزاری نکردن مراسم اجساد متوفیان خود را تحویل بگیرند.

وی بیان نمود: بستگان یک فرد متوفی که یک جوان بود و روز گذشته فوت نموده بود تعهد دادند که هیچگونه مراسمی را در این شهرستان برگزار نکنند اما متاسفانه بدون توجه به تعهد خود پس از تحویل جسد مراسمی با جمعیت بالا برای فرد فوت شده برگزار کردند.

سرپرست اداره بهداشت و درمان باغملک ادامه داد: این 2 فرد به مراجع قضایی و امنیتی معرفی شدند و گزارش کاملی از این مراسم نیز به این مراجع مذکور تحویل داده شده است و به طورحتم برخورد با آنها از سوی این نهادها صورت میگیرد.

وی ادامه داد: شبکه بهداشت شهرستان بر اساس پروتکل های بهداشتی مصوبات را اجرایی می نماید.

به گزارش تور یونان ارزان روز گذشته بر اثر فوت یک جوان در باغملک آیین خاکسپاری با جمعیتی بالغ بر هزار نفر در این شهرستان برگزار گردید که انتشار فیلم های این مراسم ترحیم واکنشهایی در فضای مجازی به همراه داشت.

شهرستان باغملک تا کنون تنها 34 نفر مبتلا به کووید 19 داشته است که با برگزاری اینگونه مراسم احتمال می رود این آمار در روزهای آینده رشد بسیار تصاعدی به خود گیرد.

ویروس کرونا که کووید - 19 نیز نامیده می گردد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تا به امروز به 200 کشور سرایت نموده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 984

به "خبرنگاران معرفی 2 نفر به دستگاه قضایی در پی برگزاری مراسم ترحیم در شهرستان باغملک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران معرفی 2 نفر به دستگاه قضایی در پی برگزاری مراسم ترحیم در شهرستان باغملک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید