دانشگاه سمنان در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشجو می پذیرد

به گزارش تور یونان ارزان، دانشگاه سمنان در مقطع کارشناسی ارشد از میان دانشجویان یا فارغ التحصیلان استعداد درخشان، بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

دانشگاه سمنان در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشجو می پذیرد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه تور یونان ارزان، دانشگاه سمنان در مقطع کارشناسی ارشد از میان دانشجویان یا فارغ التحصیلان استعداد درخشان، بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

این دستور العمل بر مبنای آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعداد های درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد مصوب شورای راهنمایی استعداد های درخشان وزارت عتف و همچین به تصویب شورای راهنمایی استعداد های درخشان دانشگاه سمنان رسیده است.

لازم به ذکر است که دانشجویان ضمن خاتمه دوره تحصیلی لیسانس و کسب میانگین کل حداقل 15 در رشته های علوم پایه و فنی مهندسی و حداقل 17 برای سایر رشته ها می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

شایان ذکر است که مراحل ثبت نام و ارسال مدار به صورت مجازی در سایت گلستان صورت می گیرد و به درخواست های پستی پاسخی داده نمی گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1090

به "دانشگاه سمنان در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشجو می پذیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه سمنان در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشجو می پذیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید