در پویش سپاس وزیر شرکت کنید

به گزارش تور یونان ارزان، تهران (پانا) - پویش تشکر از وزیر آموزش و پرورش برای پیگیری صدور سند قطعی مالکیت اردوگاه کشوری شهید باهنر راه اندازی شد.

در پویش سپاس وزیر شرکت کنید

پویش تشکر از محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش برای پیگیری صدور سند قطعی مالکیت اردوگاه کشوری شهید باهنر با متن زیر راه اندازی شد.

باسمه تعالی

جناب آقای محسن حاجی میرزایی

وزیر محترم آموزش و پرورش

خداوند را شاکریم که با تدبیر، حمایت و پیگیری های ارزنده حضرتعالی سند قطعی مالکیت اردوگاه کشوری شهید باهنر تهران به نام وزارت آموزش و پرورش صادر شد. چه نیک فرمودید که: این اردوگاه تنها یک ملک با ارزش مادی نیست، بلکه مدرسه بزرگی است که در تمامی این سال ها دانش آموزان بسیاری در پایتخت و شهرهای مختلف از فضای تربیتی، تفریحی و امکانات رفاهی این اردوگاه استفاده کرده اند و خاطرات شیرین، آن را به عنوان یکی از بهترین موقعیت های اثرگذار تربیتی و یادگیری برای آنان تبدیل کرده است.

اردوگاه های دانش آموزی از بهترین فضاهایی هستند که از دیرباز محل امن و مناسبی برای انتقال مفاهیم مختلف تربیتی، آموزشی و مهارتی و دارای سابقه ای روشن توأم با میل و رغبت در حافظه تاریخی آموزش و پرورش بوده اند که با تنوع کاربردی که دارند سبب ایجاد توانمندی های روانی، اجتماعی و مهارتی در دانش آموزان شده و با کسب مهارت های زندگی در این فضاها انسان هایی شایسته، مقتدر، توانمند و حرفه ای پرورش خواهند یافت.

خدمت در راستای تربیت نسل نوجوان و جوان کشور بر اساس موازین اسلامی و الهی را در کنار شما افتخار می دانیم و اقدام هوشمندانه و مجدانه جنابعالی را در مورد صدور سند قطعی اردوگاه کشوری شهید باهنر به نام آموزش و پرورش ارج نهاده و به پاسداشت همت وثیق حضرتعالی در اعمال مدیریت و حاکمیت نظم و انضباط بر مجموعه تحت مدیریت، حسن خلق، جدیت و قاطعیت در امور از زحمات خالصانه و بی شائبه جنابعالی و دیگر همکاران تلاشگر در وزارت آموزش و پرورش تشکر و قدردانی کرده و از خداوند سبحان برای شما سلامتی، موفقیت، استمرار و جدیت در خدمتگزاری به جامعه دانش آموزان و فرهنگیان را مسئلت داریم.

امید است با همین عزم و همت والا و ستودنی مشکل سایر اردوگاه های دانش آموزی سایر استان های کشور نیز برطرف گردد. درود بر اندیشه و همت بلندتان که رضایت خالق و مخلوق را به همراه دارد.

برای امضای الکترونیک نامه قدردانی و حمایت از اقدام مهم وزیر به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://www.karzar.net/shahid-bahonar-student-camp

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1569

به "در پویش سپاس وزیر شرکت کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در پویش سپاس وزیر شرکت کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید