دستور ملک سلمان درباره عامل تیراندازی پایگاه نظامی فلوریدا

به گزارش تور یونان ارزان، پادشاه سعودی به سازمان امنیت این کشور دستور داد تا درباره شهروند سعودی عامل تیراندازی در پایگاه نظامیان آمریکا در فلوریدا با سازمان های آمریکایی همکاری کند.

دستور ملک سلمان درباره عامل تیراندازی پایگاه نظامی فلوریدا

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش گروه بین الملل تور یونان ارزان، سلمان بن عبدالعزیز پادشاه سعودی به سازمان امنیت این کشور دستور داد تا با سازمان های امنیتی آمریکا در راستای رسیدن به تمام اطلاعاتی که به معین شدن ابهامات تیراندازی شهروند سعودی در پایگاه نظامی فلوریدای آمریکا یاری می نماید، همکاری کند.

خبرگزاری رسمی عربستان سعودی با انتشار این خبر، به تماس تلفنی پادشاه این کشور با رئیس جمهور آمریکا نیز اشاره نمود.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نیز در پیغامی در توئیتر با اشاره به این تماس تلفنی نوشت: سلمان، شاه سعودی با من تماس گرفت تا تسلیت صمیمانه خود را ابراز داشته و با خانواده و دوستان نظامیانی که در حمله ای که در پنساکولا در فلوریدا کشته و مجروح شدند، ابراز همدردی کند.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه پیغام توئیتری خود نوشت: شاه گفت که مردم سعودی از اقدامات وحشیانه فرد شلیک کننده به شدت خشمگین هستند و این فرد بیان کننده احساسات مردم سعودی که مردم آمریکا را دوست دارند، نمی باشد.

شامگاه آدینه مقامات آمریکایی خبر دادند تیراندازی روز آدینه در پایگاه هوایی دریایی پنساکولا توسط یک دانشجوی سعودی انجام شده است.

این دانشجوی سعودی در حال فراگیری علوم هوایی در این پایگاه نظامی آمریکایی بوده است.

مقامات آمریکایی گفته اند که در حال آنالیز تروریستی بودن این حمله هستند. عصر روز آدینه در پی تیراندازی در پایگاه دریایی هوایی آمریکا در ایالت فلوریدا، دست کم 4 نفر کشته شدند.

پلیس اعلام نموده است که فرد شلیک کننده نیز در این حمله کشته شده است. بعضی منابع خبری از کشته و مجروح شدن 10 نفر در این حادثه خبر می دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 12 شهریور 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 742

به "دستور ملک سلمان درباره عامل تیراندازی پایگاه نظامی فلوریدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور ملک سلمان درباره عامل تیراندازی پایگاه نظامی فلوریدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید