دنیزلی: یقین داشته باشید به هدف مان خواهیم رسید، تا تراکتور را قهرمان نکنم، جایگاهم تغییر نمی کند

به گزارش تور یونان ارزان، مصطفی دنیزلی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور تأکید کرد مدت زمانی طولانی در این تیم حضور خواهد داشت.

دنیزلی: یقین داشته باشید به هدف مان خواهیم رسید، تا تراکتور را قهرمان نکنم، جایگاهم تغییر نمی کند

به گزارش تور یونان ارزان و به نقل از سایت باشگاه تراکتور، مصطفی دنیزلی در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیمش در جمع تور یونان ارزان، اظهار کرد: ما در سه بازی، به ویژه در یکی از بازی ها، خوب کار نکردیم. البته در دو بازی شرایط بازگشت را داشتیم که پیروز نشدیم.

وی ادامه داد: ما یک سوم بازی های لیگ برتر را پشت سر گذاشتیم، اکنون فقط بازی های ما نه، بلکه بازی تیم های بالای جدول هم برای ما مهم است. هدف مان روز اول هر چه بود، امروز همان هست و برای رسیدن به آن کوشش می کنیم. این نتایج امکان دارد در سراسر جهان برای تمامی تیم ها رخ دهد. ما از 10 بازی، شش بازی در خارج از خانه و چهار بازی داخل خانه بازی کردیم و اگر این چنین به موضوع نگاه کنیم، عملکردمان بد نیست. اگر ابتدای لیگ شکست خورده و سپس پیروز می شدیم همه الان شاد بودند.

سرمربی تیم تراکتور تأکید کرد: طرفداران خیال شان راحت باشد. من به آنان و تیمم اعتماد دارم. با زنوزی و صادقیان در خصوص تمام مسائل تیم صحبت نموده و برای پیروزیت مان کوشش می کنیم. پس از آخرین بازی هم به طرفداران گفته بودم که یقین داشته باشید که ما به هدف می رسیم. فصل گذشته تیم باشاک شهیر تا پنج هفته آخر هشت امتیاز از رقبا جلو بود ولی آخر سر، به هدف نرسید.

دنیزلی ادامه داد: احسان حاج صفی را برای بازی با شهر خودرو در اختیار نداریم. با این حال تمرینات مان را ادامه می دهیم و طرفداران مطمئن باشند که آنان را سربلند و رو سفید خواهیم کرد.

وی درباره امکان استفاده از دستیار ایرانی گفت: از نظر فکری مسئله ای با دستیار ایرانی ندارم. ابتدای فصل به دنبال استفاده از دستیار ایرانی بودیم که نشد. البته بررسی را خودمان به همراه یک همکار ایرانی انجام می دهیم و تمام بازی ها را خودم تماشا می کنم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره حمایت قاطع مالک باشگاه تراکتور از او، اعلام کرد: من برای کار کردن طولانی به اینجا آمدم و بنده در دوره طولانی در تراکتور حضور خواهم داشت. قبل از قهرمان کردن تراکتور، جایگاهم در تیم عوض نمی گردد.

دنیزلی در خصوص حمایت طرفداران از او، اظهار کرد: من از طرفداران تشکر نموده و سعی خواهیم کرد پرشورها را به جایگاهی که لایق هستند، برسانیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 704

به "دنیزلی: یقین داشته باشید به هدف مان خواهیم رسید، تا تراکتور را قهرمان نکنم، جایگاهم تغییر نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنیزلی: یقین داشته باشید به هدف مان خواهیم رسید، تا تراکتور را قهرمان نکنم، جایگاهم تغییر نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید