سهمیه اعتباری سوخت اسفند ماه 733 هزار خودروی حمل و نقل عمومی واریز شد

به گزارش تور یونان ارزان، تهران (پانا) - مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از واریز ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت اسفند ماه 733 هزار خودروی حمل و نقل عمومی در 7 اردیبهشت ماه خبر داد.

سهمیه اعتباری سوخت اسفند ماه 733 هزار خودروی حمل و نقل عمومی واریز شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، مرتضی ضامنی، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از واریز سهمیه اعتباری سوخت اسفند ماه رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی خبر داد و گفت: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت اسفند ماه 733 هزار خودروی حمل ونقل عمومی با کاربری مختلف از جمله آژانس تاکسی تلفنی(زیر نظر شهرداری ها و صنفی)، تاکسی های اینترنتی، تاکسی های فرودگاهی و ویژه، تاکسی های شهرهای بدون جایگاه CNG، تاکسی های برون شهری، ناوگان تحت پوشش آرامستان ها، راهبران آموزش و پرورش و پیک موتوری واریز شد.

وی اضافه نمود: سهمیه اسفندماه ناوگان اعتباری بالغ بر یک هزار و دویست میلیارد ریال می باشد که در 7 اردیبهشت ماه به حساب رانندگان واریز شده است.

ضامنی در رابطه با نحوه استفاده از این اعتبار بیان داشت: اعتبار فوق در کلیه کارت های بانکی رانندگان شارژ می گردد و آنها صرفا در زمان سوختگیری می توانند از هر یک از کارت های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در جایگاه استفاده نمایند.

وی در ادامه گفت: رانندگان جهت اطلاع از میزان اعتبار تخصیصی میتوانند با مراجعه به سامانه ملی اطلاعات سفر سماس از میزان اعتبار واریزی به کارت خود در هر ماه و همچنین تاریخچه استفاده از این اعتبار مطلع شوند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1711

به "سهمیه اعتباری سوخت اسفند ماه 733 هزار خودروی حمل و نقل عمومی واریز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهمیه اعتباری سوخت اسفند ماه 733 هزار خودروی حمل و نقل عمومی واریز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید