ماشین سازی، قربانی تراکتور زنوزی می گردد؟

به گزارش تور یونان ارزان، پیروزی واژه ای غریبه با ماشین سازی قعر جدولی است و به نظر نمی رسد شاگردان اخباری این فصل روز خوش ببینند. آن ها پایان در حال قربانی شدن در راه تفکرات زنوزی و به موفقیت رسیدن تراکتور هستند.

ماشین سازی، قربانی تراکتور زنوزی می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، ماشین سازی در اولین ملاقات هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، برابر مس رفسنجان تن به شکست یک بر صفر داد تا با کسب هفتمین شکست فصل، هنوز در حسرت پیروزی باقی بماند. ماشین سازی کارش را با بیاتلو شروع کرد و اکنون راهنمایی این تیم بر عهده سعید اخباری است. آن ها با 4 تساوی و 7 شکست در رده آخر جدول 16 تیمی لیگ بیستم قرار دارند و با نساجی رده چهاردهمی 5 امتیاز اختلاف دارند.

سبزپوشان تبریزی جدیدترین قربانی تراکتور برای رسیدن به هدف هایشان هستند. محمدرضا زنوزی پیش از خرید تراکتور، مالکیت این تیم را که همان گسترش فولاد بود بر عهده داشت و توانست با خرید امتیاز یک تیم به لیگ برتر بیاید اما از زمانی که مالک متمول آن ها تصمیم به خرید تراکتور و محبوب شدن در تمام تبریز گرفت، باید حدس می زدیم که ماشین سازی فدای اهداف عظیم تراکتور و زنوزی می گردد؛ تیمی که شاید برای تراکتور مانند برادر کوچک تر بود اما رسیدگی نکردن به آن باعث شد حالا سبزپوشان در حال طرد شدن از لیگ برتر باشند. تیمی که فصل پیش با رسول خطیبی نتایج خوبی گرفت و حتی یک برهه تراکتور را در جدول رده بندی پشت سر گذاشت، خیلی زود به سراشیبی رسید.

فروش ستاره های فصل های قبل یعنی حامد لک، محمد قادری، محمد خرم الحسینی و حتی احمد موسوی و سپردن یک تیم جوان به یک مربی بی تجربه در لیگ برتر یعنی وحید بیاتلو نشان داد که چرخ های این فصل ماشین سازی پنچر است و موتورش قرار نیست خیلی خوب کار کند. حاشیه های مربوط به مالکیت مشترک این باشگاه و تراکتور سبب شد که حتی زنوزی به صورت نمایشی هم که شده، ماشین سازی را به شخص دیگری بسپارد اما هنوز هم تمام فکر و ذکر این تیم صاف کردن جاده برای پیروزیت تراکتور است و از مربی گرفته تا مالک مثلا جدید، تمام حرف شان تعریف از زنوزی است.

قطعا عهده دار بودن باشگاهی مثل تراکتور دردسرها و حواشی مختلفی را در پی دارد و مدیر یا مالک این باشگاه وقت ندارد به قول معروف سرش را بخاراند، چه برسد به این که یک باشگاه لیگ فزونی دیگر داشته باشد. البته ماجرا برای زنوزی فرق می نماید و او هر کسی و هر چیزی را فدا می نماید تا تراکتور پیروز گردد و بتواند مرد محبوب اول تبریز گردد اما احتمالا آقای مالک، مشاوران خوبی ندارد که نه تنها نتوانسته تراکتور را به آن چه می خواهد برساند بلکه تیم با سابقه ای چون ماشین سازی را نیز نابود نموده است.

باید دید پایان این فصل ماشین سازی به سقوط ختم می گردد یا نه اما هر اتفاقی برای سبزپوشان تبریز بیفتد، مقصر اصلی آن محمدرضا زنوزی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1513

به "ماشین سازی، قربانی تراکتور زنوزی می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماشین سازی، قربانی تراکتور زنوزی می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید