مردم ایتالیا برای شرکت در انتخابات آماده می شوند

به گزارش تور یونان ارزان، خبرنگاران : در حالی که مردم ایتالیا برای شرکت در انتخابات سراسری آماده می شوند، احزاب سیاسی این کشور نیز آخرین کوشش ها برای جذب آرای مردم را انجام می دهند.

مردم ایتالیا برای شرکت در انتخابات آماده می شوند

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش گروه بین الملل تور یونان ارزان به نقل از پرس تی وی؛ روز آدینه احزاب سیاسی مهم ایتالیا آخرین کوشش های انتخاباتی خود را انجام داده اند. انتخابات سراسری ایتالیا در روزهای یکشنبه و دوشنبه برگزار خواهد شد.

مکان های اخذ رای در ایتالیا از ساعت 7 صبح یکشنبه به وقت گرینویچ شروع به کار خواهد نمود و ساعت 19 به کار خود انتها خواهد داد. در روز دوم رای گیری نیز فعالیت مکان های اخذ رای از ساعت 6 شروع شده و تا ساعت 14 ادامه خواهد داشت.

پیش بینی می گردد نتایج اولیه این انتخابات اواخر روز دوشنبه اعلام خواهد شد. تازه ترین نظرسنجی ها نشان می دهد، حزب چپگرا- میانه روی ایتالیا به رهبری پیر لوییجی برسانی همچنان پیشتاز است. برسانی در آخرین مصاحبه اش تاکید نمود، من خیلی خیلی نسبت به پیروزی در انتخابات، اطمینان دارم.

ائتلاف هایی به رهبری ماریو مونتی نخست وزیر فعلی ایتالیا و سیلویو برلوسکونی نخست وزیر پیشین این کشور نیز در این انتخابات شرکت نموده اند. میانگین اکثر نظرسنجی های صورت گرفته در ایتالیا نشان می دهد، برسانی بیش از 34 درصد از آرا را کسب خواهد نمود و برلوسکونی نیز 30 درصد و گریللو کمدین مشهور ایتالیایی نیز 17 درصد آرا به دست خواهند آورد. مونتی نیز در انتخابات ایتالیا کمتر از 11 درصد آرا را کسب خواهد نمود.

برگزاری انتخابات سراسری ایتالیا که سومین اقتصاد بزرگ منطقه یورو به شمار می رود، در حالی است که این کشور با رکود عمیق مالی روبرو است و اجرای سیاست های ریاضت مالی موجب نگرانی و خشم شدید مردم این کشور شده است.

منبع: تسنیم
انتشار: 9 شهریور 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 355

به "مردم ایتالیا برای شرکت در انتخابات آماده می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم ایتالیا برای شرکت در انتخابات آماده می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید