مسدود بودن 200 روستا در کولاک اخیر

به گزارش تور یونان ارزان، مدیرکل مدیریت بحران سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای بیان کرد: طی بارش برف و کولاک در 72 ساعت گذشته راه حدود 324 روستا و بعضی محورهای شریانی بسته شده بود که تا ساعات آینده همه آن ها باز خواهند شد.

مسدود بودن 200 روستا در کولاک اخیر

فرهاد مهریاری در گفت وگو با خبرنگاران درباره آخرین شرایط روستاها و محورهای مسدود به دلیل بارش برف و کولاک 72 ساعت گذشته اظهار کرد: کاهش دما، بارش برف و کولاک در 21 استان کشور رخ داد و در 24 ساعت گذشته بیشترین بارش را در در مناطقی مانند مازندران، خراسان شمالی، گلستان سمنان و به ویژه محور شاهرود، خراسان رضوی و... با بارش برف سنگین و کولاک روبرو بودیم.

وی اضافه نمود: بارش برف در بعضی نقاط کوهستانی خراسان شمالی و خراسان رضوی تا 50 سانتی متر آن هم در طول چند ساعت بود که این حجم بارش و در فاصله زمانی کوتاه کار ادارات راهداری برای بازگشایی را بسیار سخت تر کرد به گونه ای که محور شاهرود به گرگان تا چند ساعت مسدود و پس از کوشش راهداران بازگشایی شد. همچنین مشهد به سمت کلات بسته شد و حتی با هماهنگی پلیس از تردد مردم در این محورها ممانعت کردیم تا در طول جهت با مشکل روبرو نشده و گیر نکنند.

مدیرکل مدیریت بحران سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای با بیان اینکه در مناطق مذکور بیش از 95 نفر از مسافران طی 24 ساعت گذشته اسکان موقت دادیم ادامه داد: 1500 وسیله نقلیه در راه مانده را یاری رسانی نموده و رهاسازی کردیم. همچنین طی روزهای گذشته راه 324 بسته شد که 120 راه روستایی طی روز گذشته باز شدند و در ساعات آینده امروز به جامانده راه های روستایی نیز باز خواهند شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1520

به "مسدود بودن 200 روستا در کولاک اخیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسدود بودن 200 روستا در کولاک اخیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید