مقاله: راز جزیره ترسناک عروسک های مرده در مکزیک

به گزارش تور یونان ارزان، مردم میگویند که روح دختر، دون جولیان را تسخیر نموده بود و به همین علت او هر روز عروسک های بیشتری را از درختان آویزان می کرد. عده ای دیگر می گویند که این کار برای رهایی از روحی بود که او را دنبال میکرد. برخی دیگر عقیده دارند از آنجایی که جولیان سال ها در میان این درختان زندگی نموده است، این داستان ساخته و پرداخته ذهنش در تنهایی خودش است. او میگفت که عروسک ها خودشان نیز به وسیله روح دختر تسخیر شده اند. افرادی که در نزدیکی جولیان بودند می گفتند که او به وسیله نیروهای نامشخصی که در اطرافش است بسیار تغییر نموده است.

مقاله: راز جزیره ترسناک عروسک های مرده در مکزیک

برخی از شاهدانی که با قایق در حال رد شدن از کنار جزیره بودند شنیده اند عروسک ها در گوش هم نجوا می نموده اند و برخی نیز ادعا مینمایند که عروسک ها از آن ها خواسته اند که وارد جزیره بشوند و در اینجا زندگی نمایند. امروزه حتی بعد از سالها، بازتماشامایندگان ادعا مینمایند که صدای عروسک ها را می شنوند و زمانی که در جزیره هستند آن ها را احساس می نمایند که به دنبالشان روانند.

دون جولیان سانتانا باررا در گذشته محافظ این جزیره بود. داستان از آنجایی آغاز می گردد که جولیان یک دختر کوچک را که به طرز مرموزی غرق شده بود در حالی پیدا کرد که قادر به نجات زندگی اش نبود. مدت کوتاهی پس از آن، جولیان یک عروسک شناور در نزدیکی کانال را دید که احتمالا متعلق به دختر بود. او عروسک را برداشت و به عنوان راهی برای نشان دادن احترام و حمایت از روح دختر آن را به یک درخت آویزان کرد.

اگر چه جولیان بی گناه بود و عملش از لحاظ هایی حتی قابل تحسین بود، اما باعث شد که این جزیره به یکی از ترسناک ترین جزایر جهان تبدیل گردد. چشم های بی روح عروسکان، بازتماشامایندگانی که در آنجا می فرایند را همیشه دنبال مینمایند.

منبع مقاله: راز جزیره ترسناک عروسک های مرده در مکزیک

انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1935

به "مقاله: راز جزیره ترسناک عروسک های مرده در مکزیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: راز جزیره ترسناک عروسک های مرده در مکزیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید