ویژه برنامه سلام روی آنتن شبکه دو، تصویری از تعامل پلیس با مردم خبرنگاران

به گزارش تور یونان ارزان، برنامه تلویزیونی سلام کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیما در شب های نوروز روی آنتن می رود.

ویژه برنامه سلام روی آنتن شبکه دو، تصویری از تعامل پلیس با مردم خبرنگاران

به گزارش خبرنگاران، سلام که به سفارش ناجا فراوری شده، رویکردی متفاوت دارد با دیگر فراوریاتی که تا امروز در راستای توسعه تعامل میان پلیس و مردم شاهد بوده ایم.

سلام از قالب رایج برنامه های این چنینی که غالبا گفت و گو محور هستند فاصله گرفته و در مدت زمانی 25 دقیقه ای، آیتم هایی جذاب و متفاوت را پیش روی مخاطب قرار داده است تا در نهایت نیروی امنیتی پلیس را همانگونه که هست، یعنی در کنار مردم نشان بدهد و نه در برابر مردم، یعنی چیزی که دشمنان ایران زمین در صدد روایت آن هستند.

پخش مستندهای کوتاه و واقعی که حاکی از رشادت های مأموران پلیس است از جمله آیتم های جذاب برنامه سلام به حساب می آید که به واسطه آن مخاطبان شاهد هستند که مأموران جان بر کف نیروی انتظامی چگونه در حالی که خودشان در اثر مداخله در امر یاری رسانی به سانحه دیدگان دچار آسیب شده اند، همچنان در حال یاری و خدمت رسانی هستند.

همچنین، پخش آیتم های کوتاه مسابقه ای با شرکت دو گروه مختلف نیروهای پلیس که قدرت بدنی و مهارت های آنان را به نمایش می گذارد از دیگر بخش های جذاب برنامه سلام است.

سلام که به سفارش ناجا و با کارگردانی علی جویا و تهیه کنندگی سیدجواد سیدمحسنی تهیه شده است هر شب پس از خبر بیست و سی از شبکه دو سیما پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1651

به "ویژه برنامه سلام روی آنتن شبکه دو، تصویری از تعامل پلیس با مردم خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژه برنامه سلام روی آنتن شبکه دو، تصویری از تعامل پلیس با مردم خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید