پیام کریسمسی بایدن: ما غم و اندوه را می شناسیم

به گزارش تور یونان ارزان، رئیس جمهوری منتخب آمریکا و همسرش در پیامی به مناسبت کریسمس از مخاطبان خواستند هر آنچه می توانند برای حمایت از یکدیگر در دوره ای که سال سختی شده است، انجام دهند.

پیام کریسمسی بایدن: ما غم و اندوه را می شناسیم

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا گفت: کریسمس مبارک، تعطیلات بر شما مبارک. جیل و من برای شما و خانواده تان شادی، سلامتی و خوشبختی آرزو می کنیم. اما میدانیم که برای بسکمک از شما در کشورمان سال بسیار سختی بوده است و ما در این فصل امید، انسانیت مشترک خود و آنچه را که برای انجام آن برای یکدیگر فراخوانده شده ایم، یادآوری می کنیم.

او در ادامه به مسائل بی شماری که کشورش درگیر آنهاست، از این پاندمی گرفته تا بیکاری گسترده و درد دوری از اعضای خانواده در این تعطیلات اذعان کرد.

بایدن گفت: بسکمک از هموطنان آمریکایی ما در تلاشند تا کار پیدا کنند، غذا بر سر میزهایشان بیاورند، اجاره یا رهن خود را پرداخت کنند. به ما یادآوری می شود که ما در این کره خاکی هستیم تا از یکدیگر مراقبت کنیم، آنچه می توانیم بدهیم و یک منبع کمک و امید برای دوست و غریبه باشیم.

همسر جو بایدن هم در این پیام ویدیویی درخواست رئیس جمهوری منتخب آمریکا برای مهربانی را تکرار کرد.

جیل بایدن گفت: بسکمک از خانواده ها با از دست دادن یکی از عزیزانشان اولین کریسمس خود را تجربه می کنند. و من و جو آن غم و اندوه را می شناسیم. و ما می دانیم که چگونه در زمان غم و اندوه، کلمه محبت آمیز معنا دارد. این همچنین یک فصل سپاسگزاری است و ما بسیار سپاسگزاریم از نیروهای خط مقدم که خود را برای همه ما به خطر انداخته اند، و همچنین از دانشمندان و محققانی که برای تحویل واکسن هایی که یک پیشرفت علمی باورنکردنی است، تلاش کردند.

در ادامه رئیس جمهوری منتخب آمریکا دوباره صحبت کرد و گفت که او و همسرش از مراسم های معمول خودشان برای کریسمس چشم پوشی می کنند. او گفت: ما قرار نیست در کنار خانواده مان باشیم. اما این کاری است که ما باید برای ایمن نگاه داشتم خانواده خودمان انجام دهیم. امیدواریم که شما امسال محدود کردن سفر و تعداد دورهمی های خانوادگی را مدنظر داشته باشید. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1475

به "پیام کریسمسی بایدن: ما غم و اندوه را می شناسیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام کریسمسی بایدن: ما غم و اندوه را می شناسیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید