گل محمدی: برای تداوم پدیده فاکتورهای زیادی موثر است

به گزارش تور یونان ارزان، یحیی گل محمدی می داند که پاسخ گفتن به توقعات تازه از تیم پدیده آسان نیست. پدیده اگرچه صدرنشین است و در جام حذفی هم موفق بوده اما برای ادامه کار راه دشواری پیش رو دارد.

گل محمدی: برای تداوم پدیده فاکتورهای زیادی موثر است

به گزارش تور یونان ارزان ، پدیده روزهای درخشانی را پشت سر می گذارد، هم صدرنشین لیگ برتر است و هم در جام حذفی موفق بوده. یحیی گل محمدی، سرمربی پدیده در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل ذوب آهن در جام حذفی گفت: 6 بازی در لیگ انجام دادیم و این بازی هفتم این فصل ما بود و یکی از بهترین بازی های ما. بازی تاکتیکی انجام دادیم و تمرکز خوبی در دفاع و حمله داشتیم. امروز تیم برتر زمین بودیم و موقعیت هایی هم از دست دادیم. حریف هم انگیزه زیادی برای این بازی داشت.

گل محمدی درباره بازیکنانش گفت: بچه های ما با تمرکز بازی کردند. راه زیادی تا فینال داریم و این بازی اول بود. زیاد نمی گردد بازیکنانم برای این برد خوشحال باشند. امیدوارم در مراحل بعد هم خوب باشیم. از بازیکنانم تشکر می کنم چون برای این برد زحمت کشیدند.

گل محمدی درباره اینکه تغییر سیستم تیمش در این بازی گفت: تفاوت هایی داشتیم. بازی ما در لیگ با حریف برای شناخت ما خوب بود. نقاط ضعف و قوت خودمان را شناختیم. در بازی لیگ از ضعف ما استفاده کردند اما امروز راه های آن ها را بستیم. برای ذوب آهن، آذری و نمازی آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم در آینده موفق باشند چون زحمت زیادی می کشند.

گل محمدی در خصوص اینکه مسائل پدیده زیاد است، گفت: تا دل تان بخواهد مسائل هست اما جلسات متعددی برگزار کردیم. اسپانسر جدید پیدا کردیم و قول داده اند تا هفته بعد این مسائل حل گردد. تنها نماینده شرق کشور با مسائل زیادی روبرو است اما امیدوارم مسائل زودتر حل گردد. مدیران باشگاه هم کوشش خود را می نمایند تا مسائل حل گردد. امیدوارم این اتفاق بیفتد.

یحیی درباره داوری این بازی نیز گفت: با وجود جو سازی هایی که از چند روز قبل درباره داور بازی انجام گردیده بود و متاسفانه فشار زیادی که برای قضاوت این بازی به وجود آورده بودند، اما واقعا آقای سید علی و همکارانش عملکرد بسیار خوبی داشتند و نشان دادند که داور بزرگی هستند و بدون توجه به حواشی کار می نمایند و باید از آنها تشکر کرد.

سرمربی پدیده درباره اینکه برنامه بلند مدت برای بالا بودن در لیگ برتر دارد، گفت: برای موفقیت یک تیم فقط بحث داخل زمین نیست و عوامل زیادی وجود دارند تا یک تیم بتواند موفق یا قهرمان گردد. این فاکتورها باید در کنار تیم باشند. باید مسائل مالی حل گردد. مطمئن هستم با حمایت مسئولان بازی های بهتری انجام دهیم. بچه ها احتیاج به حمایت دارند و امیدوارم این حمایت انجام گردد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 9 دی 1397 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 119

به "گل محمدی: برای تداوم پدیده فاکتورهای زیادی موثر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: برای تداوم پدیده فاکتورهای زیادی موثر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید