اولین ایستگاه شارژ خیابانی خودروی برقی در انگلیس

به گزارش تور یونان ارزان، خیابانی در وستمینیستر لندن به اولین خیابان در این شهر مبدل شده که در آن امکان شارژ خودروهای برقی وجود دارد. این خیابان حالا خیابان برقی نام گرفته است.

اولین ایستگاه شارژ خیابانی خودروی برقی در انگلیس

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی تور یونان ارزان به نقل از نیواطلس، دو شرکت زیمنس و یوبیتریسیتی با همکاری همدیگر چند نقطه را برای شارژ خودروهای برقی در این خیابان در نظر گرفته اند.

در این نقاط تیرهای بلندی مشابه تیرهای چراغ برق نصب شده اند تا مالکان خودروهای برقی با استفاده از آنها بتوانند احتیاج اتومبیل های خود را به برق مرتفع نمایند.

آنالیز هایی که توسط شرکت زیمنس اجرا شده نشان می دهد بیش از یک سوم مالکان خودرو در انگلیس قصد دارند در آینده خودروهای دوگانه سوز یا تمام برقی خریداری نمایند و 40 درصد مالکان خودرو نیز گفته اند اگر ایستگاه های شارژ خودروی بیشتری در دسترس قرار بگیرد، آنها زودتر به سراغ خرید خودروهای برقی می فرایند.

نکته جالب این است که پاسخ دهندگان بر این باور بوده اند که در لندن تنها 100 تا 200 ایستگاه شارژ خودروی برقی در دسترس است و این در حالی است که تعداد این ایستگاه ها به بیش از 1300 مورد رسیده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 991

به "اولین ایستگاه شارژ خیابانی خودروی برقی در انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین ایستگاه شارژ خیابانی خودروی برقی در انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید