بهادری جهرمی: در ماه رمضان ساعت کاری کارکنان ادارات بین 7 تا 9 صبح شناور است

به گزارش تور یونان ارزان، سخنگوی دولت گفت: ساعت کار کلیه ادارات به صورت شناور از ساعت 7 تا 9 صبح، با مسئولیت و هماهنگی مدیران مجموعه ها و به نحوی که خدمت رسانی به عموم مراجعین و مردم با خللی روبرو نگردد، تعیین می گردد.

بهادری جهرمی: در ماه رمضان ساعت کاری کارکنان ادارات بین 7 تا 9 صبح شناور است

به گزارش ایسنا، علی بهادری جهرمی، سخنگو و دبیر هیأت دولت در مورد شرایط ساعات کاری ادارات و مدارس در ماه مبارک رمضان گفت: در بند دوم مصوبه ای که هیأت وزیران در انتهای سال گذشته برای معین ساعات کاری ادارات و دستگاه های مختلف موجود در کشور به تصویب رساند، در مورد ساعت شروع به کار و فعالیت های ماه مبارک رمضان هم معین تکلیف شده است.

وی اضافه نمود: مطابق این بند، ساعت کار کلیه ادارات به صورت شناور از ساعت 7 تا 9 صبح، با مسئولیت و هماهنگی مدیران مجموعه ها و به نحوی که خدمت رسانی به عموم مراجعین و مردم با خللی روبرو نگردد، تعیین می گردد؛ البته واحد های عملیاتی خدمت رسان مانند مراکز بهداشتی از این امر مستثنا هستند.

بهادری جهرمی اظهار کرد: شروع به کار دانشگاه ها که تغییر نکرده بود و پیش از این هم از ساعت 8 صبح بود. شروع به کار مدارس هم که با توجه به اینکه ما در استمرار سال تحصیلی 1401-1402 هستیم، مطابق روال گذشته می تواند باشد و منعی از این حیث وجود ندارد.

وی اعلام نمود: برای روز نوزدهم رمضان که بعد از مراسم شب قدر است و مانند روز های 21 و 23 رمضان سال جاری تعطیل هم نیست، ساعت شروع به کار 9 صبح در نظر گرفته شده است.

سخنگوی دولت در سرانجام تأکید کرد که تمامی مسائل مرتبط با معین ساعت کار در ماه مبارک رمضان در مصوبه انتهای سال گذشته هیأت وزیران در نظر گرفته شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 4 فروردین 1402 بروزرسانی: 4 فروردین 1402 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 2294

به "بهادری جهرمی: در ماه رمضان ساعت کاری کارکنان ادارات بین 7 تا 9 صبح شناور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهادری جهرمی: در ماه رمضان ساعت کاری کارکنان ادارات بین 7 تا 9 صبح شناور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید