درختان غول پیکر سنگاپور

به گزارش تور یونان ارزان، درختان غول پیکر سنگاپور (Supertrees)، یکی از جاذبه‌های مهم و دیدنی تور سنگاپور برای بازدید هستند. این درختان غول پیکر بخشی از یک پروژه محوطه سازی به وسعت 250 هکتار هستند.

درختان غول پیکر سنگاپور

این درختان منحصر به فرد را می توان در سراسر باغ مشاهده نمود و آنقدر زیبا و جالب هستند که می‌توان آن‌ها را بهترین جاذبه تور سنگاپور دانست. دوازده تای آن ها در منطقه درختان غول پیکر هستند، در حالی که شش تای باقی مانده در میان باغ های طلایی و نقره قرار گرفته اند. برای تجربه نمای دیگری از باغ می توانید از مسیر “او سی بی سی اسکای وی” شروع کنید و در پیاده رویی ادامه دهید که به دو درخت غول پیکر در منطقه اصلی می رسد. درختان که به محیط زیست منطقه نیز کمک می کنند، امروزه به عنوان طرحی در نظر گرفته می شوند که شاید بتوان از آن برای بهبود آب و هوای شهرهای صنعتی و پرجمعیت که به آلودگی هوا دچار هستند، استفاده کرد.

این باغ شبیه به باغ‌های گیاه شناسی است که گونه‌های گیاهی و جانوری سراسر دنیا را به نمایش گذاشته‌اند. محوطه درختان غول پیکر شامل 18 درخت است که به عنوان باغی عمل می‌کنند که انرژی خورشیدی تولید می کند، وظیفه تهویه هوا را دارد و همچنین به جمع آوری آب باران می پردازد. برای تولید برق، 11 درخت با سیستم سلول های خورشیدی، نور آفتاب را به انرژی تبدیل می کنند و به تکنولوژی آبی توسط اتاقک‌های زیرین کمک می کنند. در تور سنگاپور به شما توصیه می‌کنیم بازدید از این جاذبه را در برنامه سفر خود قرار بدهید.

هر درختی در بین 25 تا 50 متر ارتفاع دارد و دارای گل های گرمسیری و سرخس های مختلفی است که از قاب فولادی آن بالا رفته است. سایبان های بزرگ آن همچنین به عنوان مدیریت، جذب و دفع گرما عمل می کند، و همچنین برای بازدیدکنندگانی که به این پارک می آیند، سایه هایی برای فرار از گرمای سنگاپور به ارمغان می آورد.

انتشار: 13 دی 1396 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 52

به "درختان غول پیکر سنگاپور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درختان غول پیکر سنگاپور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید