سیاوش طهمورث به شب نشینی زمستانی دست در دست می رود

به گزارش تور یونان ارزان، خبرگزاری خبرنگاران-دست در دست در سومین قسمت از ویژه برنامه زمستانی خود که پنجشنبه 2 بهمن روانه آنتن می گردد میزبان سیاوش طهمورث است.

سیاوش طهمورث به شب نشینی زمستانی دست در دست می رود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی شبکه دو؛ سیاوش طهمورث، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان که چندی پیش نقش آفرینی متفاوتش در سریال شرم را شاهد بودیم، در شب نشینی زمستانی دست در دست هم صحبت سیاوش عقدایی مجری برنامه می گردد تا معاشرتی گرم در دلِ زمستانی متفاوت با سال های پیشین صورت بگیرد.

همچنین یکی از نخبگان و از اعضای گروه ساخت کیت تشخیصی کرونا؛ دیگر مهمان این برنامه است که درباره شرایط ویژه این روزهای کرونایی و ساختن کیت های تشخیصی گفتگویی متفاوت را رقم خواهد زد.

اما این برنامه در بخش دعوت از گروه های جهادی این بار میزبان ناصر قلعه وند از جهادگران گروه خیریه امام سجاد (ع) است که این روزها با داستانی ویژه از شکل گیری گروهش و اشاره به کمک ها و همدلی هایی که در مواقع مختلف انجام داده اند، در این برنامه حاضر می گردد.

دست در دست که چندیست فصل پاییزی خود را پشت سر گذاشته در ویژه برنامه فصل زمستانی خود با دعوت از مهمانانی ویژه در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، اجتماعی، ورزشی، علمی و … علاوه بر پرداختن به موضوعاتی مثل زمستان و تاثیرگذاری افراد در بزنگاه های اجتماعی و تاریخی به موضوع مهم همراهی افراد جامعه در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران شیوع کرونا پرداخته و در این راستا هم صحبت افرادی می گردد که گام های موثری در کمک رساندن به همنوعان خود برداشته اند.

در این فصل از برنامه دست در دست علاوه بر ادامه یافتن کمپین قصه ها با موضوع کرونا که به دل نوشته ها و داستان های مختلف ارسالی مخاطبان برنامه حول محور کرونا اختصاص دارد، مستندسازی از این قصه ها نیز صورت می گیرد.

دیگر بخش این برنامه پخش موشن گرافی هایی با نام قاب خیال است که در سری زمستانی علاوه بر پرداختن به شخصیت های تاثیرگذار و افراد موثر در بزنگاه های تاریخی به شخصیت های فرهنگی، ادبی، سیاسی و … و ارتباط شان با مردم جامعه در موقعیت های مختلف می پردازد.

دست در دست کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه کنندگی هادی خدّادی و کارگردانی احسان مرادی که پنجشنبه و آدینه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت 23:30 روانه آنتن می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1514

به "سیاوش طهمورث به شب نشینی زمستانی دست در دست می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیاوش طهمورث به شب نشینی زمستانی دست در دست می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید