محمد کاسبی: کنار امت رسول الله(ص) می مانم ، کنار مردمی هستم که در میدان انقلاب گرد آمدند، پست بازیگر سه در چهار را ببینید

به گزارش تور یونان ارزان، محمد کاسبی بازیگر نام آشنای ایرانی با انتشار پیامی خود را کنار امت رسول الله (ص) دانست.

محمد کاسبی: کنار امت رسول الله(ص) می مانم ، کنار مردمی هستم که در میدان انقلاب گرد آمدند، پست بازیگر سه در چهار را ببینید

خبرنگاران: چند سالی است سبک زندگی و پیغام های منتشر شده از سوی هنرمندان و سلبریتی ها درست یا غلط از طرف مخاطبان بسیاری دنبال می گردد. سلبریتی ها در دهه گذشته همواره نسبت به موضوعات مختلف واکنش نشان داده اند، واکنش هایی که مرور زمان آشکار نموده که بسیاری از آن ها بیشتر متاثر از هیجانات آنی بوده است و نسبتی با واقعیت جامعه ندارند.

به طور نمونه یک نفر از همین قشر چند ماه پیش همزمان که از حادثه متروپل آبادان می نالید سر از مهمانی خواننده آن ور آبی در آورد. این سلبریتی نام آشنا آن روزها حاکمیت را نقد می کرد که چرا داغدار آبادان نیست و گردهمایی برگزار نموده، اما در زمانی کوتاه دم خروس بیرون زد و عکس های خصوصی اش در حال پایکوبی و...عمومی شد.

  • کنایه تند علیرضا قزوه به مهران مدیری | صدا و سیما نبود در پایین برره باید بز می چراندی!
  • شبکه نسیم کنداکتورش را بدون دورهمی بست

یعنی همان شخصی که دم از سوگواری می زد همزمان خودش در مرکز پایکوبی مبتذل با شرکای خارج نشین اش بود. در واقع نمونه هایی از این دست تناقض ها در رفتار سلبریتی ها بسیار است.

در تحلیل نهایی دشمن با شناخت این میدانی که خود سازنده هسته اصلی آن بوده، به مرور کنترل بسیاری از سلبریتی ها را به دست گرفت و سر بزنگاه های مختلف همانند ابزاری برای فشار به حاکمیت از تریبون آن ها استفاده کرد.

از این رو است که بسیاری از آن ها بر عکس آنچه می نمایانند دیگر از خود شخصیت مستقلی ندارند و بیشتر تبدیل به رسانه ای برای معاندین شده اند. در واقع جریان ضد انقلاب به شیوه های مختلف آن ها را به این وا می دارد که علیه نظام توییت بزنند و پیغام منتشر نمایند.

این روزها اوج کار توپخانه تهی دشمن است، توپخانه ای که هیچ پرتاب می نماید و دروغ می سازد و در دنیای وانموده هیجان کاذب فراوری می نماید. در این میان آشکارا تنها راهبردشان این است که به شخصیت های پرطرفدار چه در هنر و چه در ورزش هجوم ببرند و سعی نمایند آن ها را بیشتر از همواره از آن خود نمایند. از آن خودسازی ای که بهای آن خشونت و بی ثباتی و دور شدن از واقعیت های جامعه و مردم است.

در واقع آن ها که دم از دمکراسی، تبادل نظر، صلح و دنیا آزاد می زنند، خود به متحجرانه ترین شکل ممکن دیکتاتوری درونشان را آشکار نموده و ترویج خشونت می نمایند. آن ها که این روزها زنان و نوجوان ها را روانه خیابان ها نموده اند بی شک در پی کشت و کشتار هستند و هرچقدر خون بیشتری ریخته گردد سرخوش تر خواهند شد. این است ساختار هیولاهایی که از خون مردم ارتزاق می نمایند.

همواره شنیده ایم که سلبریتی واقعی کسی است که به واسطه رسالت اجتماعی اش نفی خشونت کند و صدای مردم اش باشد، کسی که واقعیت های جامعه را به درستی درک نموده و نسبت به آن واکنش نشان دهد.

با کمی دقت کاملا روشن است که این روزها بسیاری از اظهارنظرهای سلبریتی ها از دل تهدید و ارعاب و وحشتی بیرون می آید که معاندین و دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب به راه انداخته اند.

با این همه اما همچنان هستند هنرمندان بسیاری که فریب دغل بازی غالب بر فضای مجازی را نمی خورند و پای مردم و انقلاب ایستاده اند.

*من در کنار مردمم؛ مردمی که امروز در میدان انقلاب گرد آمدند

همانگونه که گفته شد جریان معاندین و ضد انقلاب به شکلی سازمان یافته رفتار سلبریتی ها را زیر نظر دارند و آن ها را به شکل های مختلف علیه حاکمیت به کار می گیرند. از این رو در شرایط فعلی بیان نظر انقلابی و همراهی با تفکر اکثریت مردم به وسیله این افراد جرأت مضاعفی را می طلبد.

در این میان باید قدر هنرمندانی واقعی که باغیرت خود، کنار مردم ایستاده اند را دانست و به شکل های مختلفی از آن ها حمایت کرد. محمد کاسبی یکی از این چهره هاست که با انتشار پیغامی توئیتری، هم زمان با تجمع امت رسول الله در میدان انقلاب تهران، خود را کنار مردم دانست.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 مهر 1401 بروزرسانی: 6 مهر 1401 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 2214

به "محمد کاسبی: کنار امت رسول الله(ص) می مانم ، کنار مردمی هستم که در میدان انقلاب گرد آمدند، پست بازیگر سه در چهار را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد کاسبی: کنار امت رسول الله(ص) می مانم ، کنار مردمی هستم که در میدان انقلاب گرد آمدند، پست بازیگر سه در چهار را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید