مقاله: کاربرد و مزایای سنگ مصنوعی کورین

به گزارش تور یونان ارزان، معمولا آلاچیق و پرگولا با یکدیگر اشتباه می شوند. آلاچیق فضایی محصور و بسته بوده و دارای سقفی بسته می باشد و برخلاف پرگولا معمولا شکلی مدور بر روی کف دارای ارتفاع بوده که افراد را از رطوبت موجود در فصل بارندگی حفظ می کند؛ جهت ایجاد تنوع و سرگرمی در فضای باز و هم باسم فضای غذاخوری و فضایی کاربردی و زیبا مورد استفاده قرار می گیرد.

مقاله: کاربرد و مزایای سنگ مصنوعی کورین

قبل از ساخت سرپناه چوبی یک سکوی بتنی کوچک و کم ارتفاع ساخته می گردد و سپس صفحه های بیس پلیت قبل از عملیات بتن ریزی به سکو متصل می گردد تا پایه های (ستون) پرگولا بر روی آن قرار گیرند و در ادامه مونتاژ کردن سازه با جوش و پرچ صورت می گیرد که باید برای تقویت اتصالات از پروفیل های نبشی استفاده کرد.

دارای فضایی خصوصی بوده و مانع از مشرف شدن می گردد که این امر مستلزم طراحی پرگولا و شاخه های تاک و انگور بوده که منظره کلی زیبایی را خلق می کند. این سازه اغلب با ساختارهای زیر اشتباه می گردد، این ساختارها معمولا دارای ساختاری مشابه با پرگولابوده یا دارای عناصر مشابه می باشند.

1- ماده معدنی طبیعی آلومینوم تری هیدراته که شکل تصفیه شده سنگ معدن بوکسیت است. تا75 درصد یک ورق کورین را تشکیل می دهد. بوکسیت شکلی از خاک رس است. به اسم فیلر یا پرکننده در فراوری صفحات کورین استفاده می گردد.

سبک های مختلف لبه برای بیشتر ایده های طراحی سرویس بهداشتی و صفحه کابینت آشپزخانه با این متریال امکان پذیر است. حدودا 20 سبک مختلف لبه را میتوان ایجاد کرد.

منبع مقاله: کاربرد و مزایای سنگ مصنوعی کورین

انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1911

به "مقاله: کاربرد و مزایای سنگ مصنوعی کورین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: کاربرد و مزایای سنگ مصنوعی کورین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید