نگاهی نو به خبر در برنامه فرامتن

به گزارش تور یونان ارزان، مجله خبری تحلیلی فرامتن بر آنتن شبکه افق نقش بست.

نگاهی نو به خبر در برنامه فرامتن

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، امروزه توجه به تحلیل صحیح در کنار اخباری که به صورت روزانه و گسترده به وسیله رسانه های رسمی و مجازی بر فکر و روان مخاطبین تاثیر می گذارد از اهمیت بسیاری برخوردار است.

همین اهمیت باعث شده تا رسانه ها به این فکر باشند تا در کنار انتقال اخبار، بخشی را نیز به منظور انتقال تحلیل صحیح برای مخاطبین خود اختصاص دهند. در همین راستا شبکه افق سیما نیز مجله ای خبری تحلیلی تحت عنوان فرامتن را در بین برنامه های متنوع خود قرار داده تا بتواند سهم خود را از انتقال تحلیل صحیح اخبار روزانه در بین مخاطبین خود ادا کند.

محمد علیبازی تهیه کننده برنامه فرامتن درباره جزییات این برنامه گفت: امروز در زمانه ای قرار گرفته ایم که اخبار بسیاری از دنیا پیرامونی به واسطه گستردگی رسانه ها به مردم میرسد و همین موضوع اهمیت تحلیل آن اخبار را دو چندان می نماید. صرف خبر را در رسانه های بسیاری می توان دید، ولی اینکه ما بتوانیم روایتی متفاوت از اخبار را بیان کنیم، دقیقا نقطه تمایز فرامتن با برنامه های خبر است. البته کوشش کردیم تا همانند تمام برنامه های خبری دیگر اصل بروز بودن را حفظ کنیم.

وی اضافه کرد: حدود 6 ماه است که درگیر پیش فراوری این برنامه هستیم و به علت حفظ همین مسئله بروز بودن به سمت رسانه هایی رفتیم که بتوانیم از آن ها به صورت پخش زنده بهره ببریم و حتی از کارشناسان هم به صورت تماس تصویری و تلفنی استفاده میکنیم تا بتوانیم سریعتر تحلیل را ارائه دهیم.

تهیه کننده فرامتن تاکید نمود: قرار است که هر چهارشنبه بخشی تحت عنوان پرونده ویژه داشته باشیم و در آن به مهمترین خبر هفته خواهیم پرداخت و کوشش میکنیم در عین آنالیز آن خبر و آن اتفاق، نتیجه را نیز مورد آنالیز قرار دهیم.

علاقمندان به این مجله خبری تحلیلی می توانند هر روز به صورت زنده ساعت 19:30 و تکرار آن را روزی بعد ساعت 01:30 و 07:00 از قاب شبکه افق به دیدن بنشینند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 آذر 1400 بروزرسانی: 11 آذر 1400 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1946

به "نگاهی نو به خبر در برنامه فرامتن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاهی نو به خبر در برنامه فرامتن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید