کوله پشتی گردی چقدر ما را تغییر خواهد داد

به گزارش تور یونان ارزان، هیچ کس نیست که دلش نخواهد در یک هتل لوکس با امکانات آن چنانی اقامت داشته باشد، اما باید اعتراف کرد که کوله پشتی گردی نقاط مثبت و دوست داشتنی خودش را دارد که تا تجربه اش نکنید، متوجه نخواهید شد.

کوله پشتی گردی چقدر ما را تغییر خواهد داد

اولین مزیت کوله پشتی گردی آزادی این نوع سفر است زیرا می دانید که تمام موارد مورد نیازتان پشتتان است و پاسپورتتان در دست و تنها چیزی که لازم دارید، کمی ماجراجویی و کمی اکتشاف خواهد بود.

سفر با کوله پشتی می تواند تجارب بسیار مثبت و گهگاهی منفی به همراه داشته باشد و شما را به یک انسان نو تبدیل کند که شاید با آنچه بوده اید، تفاوت زیادی داشته باشد. در ادامه با خبرنگاران همراه باشید تا در رابطه با ویژگی هایی که سفر با کوله پشتی به همراه دارد، بیشتر بدانید.

1. نازک نارنجی بودن

آیا تا به امروز در طول سفر مجبور شده اید زخم ایجاد شده روی بدن همراهتان را بشویید و آن را پانسمان کنید؟ انگار بدون آنکه بدانید دل و جراتتان بیشتر شده است و تبدیل به یک پزشک شده اید.

2. حساسیت داشتن به جدا کرن لباس های تیره و روشن هنگام شستشو

همین که بتوانید یک جایی آبی برای شستشوی لباسهایتان بیابید، کافی است، دیگر باید قید این حساسیت ها را بزنید.

3. خواب سبک

اصلا چه چیزی است؟ این مدل سفرها باعث می شود که از این پس بمب هم دم گوشتان بترکانند، آب از آب تکان نخورد.

4. مهارت در مکالمات کوتاه

وقتی با کوله پشتی سفر می کنید، بیشتر زمان خود را باید در جاده بگذرانید، پس زمانی برای گذراندن وقت با محلی ها یا دیگر مسافران هنگام خوردن صبحانه و دیگر وعده ها ندارید.

5. بدغذا بودن

همین که چیزی برای خوردن پیدا شود، خواهید خورد، دیگر فرقی نمی کند چه باشد.

6. آرایش کردن

اگر ضدآفتاب استفاده کردن هم آرایش به شمار میرود، یک چیزی، وگرنه همین که موهایتان مرتب باشد آنهم اگر خانم هستید، کفایت می کند.

7. انتظار بالا از نقلیه عمومی

وقتی با کوله پشتی سفر می کنید، نمی توانید زمان زیادی را صرف استفاده از نقلیه عمومی متعارف مثل مترو یا اتوبوس کنید. رزرو کردن و بلیط خریدن از پیش هم معنایی ندارد. هرچه در جاده بیابید، کارتان را راه می اندازد.

8. طبق برنامه عمل کردن

همه ما برنامه داشتن در سفر را دوست داریم اما سفر با کوله پشتی به ما یاد خواهد داد که در لحظه تصمیم بگیریم و عمل کنیم.

9. انتظار بدترین ها را از آدم ها داشتن

وقتی به عنوان مسافر وارد یک منطقه می شوید، اغلب رفتارها مثبت و مهربانانه خواهد بود. همین رفتارهای مثبت کم کم دید منفی شما نسبت به آم ها را از بین می برد.

10. نادیده گرفتن غریزه

وقتی سفرتان را این گونه انتخاب می کنید، معمولا تنها حس ششم و غریزه تان است که می تواند در مواقع ضروری کمک حالتان باشد. اینجا است که کم کم یاد می گیرید به حس ششم خود اعتماد کنید و غریزه تان را جدی بگیرید.

منبع: کجارو / huffingtonpost.com
انتشار: 7 فروردین 1401 بروزرسانی: 7 فروردین 1401 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 2072

به "کوله پشتی گردی چقدر ما را تغییر خواهد داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوله پشتی گردی چقدر ما را تغییر خواهد داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید