گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، استیلی: اجازه نمی دهیم کار به اما و اگر بکشد، دلفی تا انتها رقابت ها با ما خواهد بود

به گزارش تور یونان ارزان، مدیر تیم فوتبال امید گفت: همین که در بازی نخست مقابل عربستان نباختیم، اتفاق خوبی بود و باعث شد امروز کره شمالی را شکست دهیم.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، استیلی: اجازه نمی دهیم کار به اما و اگر بکشد، دلفی تا انتها رقابت ها با ما خواهد بود

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی, حمید استیلی بعد از رجحان 3 بر صفر ایران برابر کره شمالی گفت: من هم در مصاحبه ام و هم به بچه ها گفته بود که ما روز به روز در حال بهتر شدن هستیم. ما در مجموع 3 بازی تدارکاتی داشتیم و سپس جلوی عربستان قرار گرفتیم. بعد از آن بازی شرایط مان بهتر شد، البته همین که در این تورنمنت در بازی اول نباختیم، اتفاق خوبی بود چون باعث شد امروز برنده شویم. هنوز کار تمام نشده و یک بازی هم با میانمار داریم.

وی درباره اینکه شاید دوم شدن در این گروه برای ایران در دور حذفی بهتر باشد، عنوان نمود: هنوز چیزی معلوم نیست. ما حتماً راجع به این مساله برنامه ریزی می کنیم. البته اجازه نمی دهیم کار به اما و اگر کشیده گردد.

مدیر تیم فوتبال امید درباره اینکه این برد همه را به قهرمانی امیدوار کرد، توضیح داد: تیم ما یک ماه است تشکیل شده و شاید برخلاف تیمی مثل عربستان که مدت هاست کنار هم هستند، خیلی هماهنگ نبودیم. با این حال کادرفنی و بازیکنان تمام کوشش خود را می نمایند.

استیلی درباره آخرین وضعیت یونس دلفی گفت: باشگاه استقلال خوزستان نامه ای به من فرستاد و گفته بودند باید خیلی زود این بازیکن را بدهید تا به آیندهوون برود. من نامه را به فدراسیون فوتبال دادم و آقای ساکت این موضوع را پیگیری کرد و سپس این باشگاه را توبیخ کرد. تمرکز یونس دلفی به هم ریخته بود. سپس متوجه شدیم که این بازیکن باید ماه دسامبر به هلند برود و بدین ترتیب تا انتها مسابقات کنار ما هست.

وی در انتها اضافه نمود: کار برای قهرمانی سخت است. امروز آدینه بود و خیلی از مردم بازی را دیدند. شادمانم که برای دقایقی مردم را شادمان کردیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 591

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، استیلی: اجازه نمی دهیم کار به اما و اگر بکشد، دلفی تا انتها رقابت ها با ما خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، استیلی: اجازه نمی دهیم کار به اما و اگر بکشد، دلفی تا انتها رقابت ها با ما خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید