10مدل پارتیشن منزل با طرح های زیبا مناسب برای هر مکانی

به گزارش تور یونان ارزان، استفاده از پارتیشن ها در خانه ها و مکان های عمومی مدرن امروزی در حال گسترش یافتن است. انتخاب مدل پارتیشن منزل با طرح شیک و زیبا در خانه های امروزی که فضا به یک امر حیاطی و مهم تبدیل شده است، اهمیت زیادی دارد. هر چه به جلوتر می رویم فضای خانه های آپارتمانی مخصوصا در شهرهای عظیم در حال کوچکتر شدن هستند. همچنین با افزایش هزینه ها، فضای زیاد در خانه بعنوان یک مسئله لوکس و گران قیمت درآمده که بسیاری از ما نمی توانیم به آن دسترسی داشته باشیم درنتیجه مسئله فضا و استفاده بهینه از آن اهمیتی دوچندان پیدا می نماید. دیوارهای دائمی هم مانند یک مشکل هستند که به اجبار به شما تحمیل می گردد چرا که هر فردی در خانه یا اداره به مکان و فضا خصوصی خود احتیاج دارد اما زمانی که پارتیشن ها به میدان می آیند همه چیز فرق می نماید دیگر مجبور نیستید استایل یک خانه را با داشتن دیوارهای دائمی و سخت برای مدت زمان طولانی تحمل کنید. با مدل پارتیشن ها متحرک و ثابت می توانید در هر لحظه فضاهای پویا را به محلی براساس احتیاجهای شخصی خود تبدیل کنید. از پارتیشن ها می گردد در تمامی مکان های خانه مانند آشپزخانه، هال پذیرایی، اتاق نشیمن و اتاق خواب هم استفاده کرد. استفاده صحیح از پارتییشن در خانه می تواند در فضای خانه حسی دلگرمی و دوستی ایجاد کند تا همگان از بودن در آن محیط احساس رضایت داشته باشند.

10مدل پارتیشن منزل با طرح های زیبا مناسب برای هر مکانی

از پروفایل ما kalarena دیدن نمایید.

شاید دورترین تصوری که ما و شما از اینگونه پارتیشن ها داشته باشیم همان قفسه های چوبی ست که معمولاً پشت مبلمان در هال-پذیرایی نصب می شد تا این قسمت از هال را از درب ورودی جدا کند و یا استفاده از آنها در اطراف راه پله منازل دوبلکسی که طرح راه پله به نظر صاحبخانه خیلی هم جالب نبود و می خواستند از طریق انواع مدل پارتیشن منزل این راه پله را تا حدی محو کنند.

وظیفه اصلی پارتیشن در واقع جداسازی بخش های مختلف دکوراسیون داخلی در خانه مانند اتاق نشیمن و پذیرایی، بدون استفاده از دیواری های آجری و گچی است. پارتیشن می تواند از هر مدلی ساخته شود حتی می توان از گیاهان بعنوان پارتیشن خانه استفاده کرد یا از نرده های چوبی، کتابخانه های عظیم و دیوارهای کاذب در این امر استفاده نمود. در واقع پارتیشن نوعی جداکننده است که البته می تواند از هر جنس و رنگ و طرحی باشد. باید آن تصور بسیار محدود و همیشگی از پارتیشن ها را دور ریخت که فقط از قفسه یا دیواری نازک و کاذب استفاده می شد. امروزه می توان از هر چیزی که سبب ایجاد فضایی جداگانه شود به عنوان یک مدل پارتیشن منزل استفاده کرد.

گاهی شاید بتوان از آویزهای ریلی سقفی برای این موضوع استفاده کرد و گاهی از پارتیشن هایی که به شکلی ثابت به کف، پیچ می شوند. چنانچه به تصاویر زیر دقت کنید می توان طرح هایی را در آن مشاهده کرد که از فرم هایی لانه زنبوری برای ایجاد دکوراسیونی زیبا و ساخت چندین لایه پارتیشن منزل استفاده شده است. همچنین در کنار چنین طرح های بکری می توان حتی از طرح هایی کاغذی که به صورت پیوسته از سقف تا کف را پوشانده اند نیز بهره برد. بر روی آنها نیز می توان انواع طراحی و حتی اشعار زیبا به کار برد تا علاوه بر زیبایی، جنبه هنری نیز داشته باشد. در کل نمی توان و نباید استفاده از پارتیشن ها را فقط به عنوان لایه ای جداکننده در نظر گرفت بلکه آنها ابزاری بسیار مهم جهت تغییرات اساسی در دکوراسیون و معماری داخلی منازل و حتی سایر مکان ها هستند.

در زیر با تعدادی از زیباترین و خلاقانه ترین نوع های پارتیشن در منزل آشنا می شویم.

منبع: اتاق
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1332

به "10مدل پارتیشن منزل با طرح های زیبا مناسب برای هر مکانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10مدل پارتیشن منزل با طرح های زیبا مناسب برای هر مکانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید