آشنایی با دیوار چین

به گزارش تور یونان ارزان، یک ضرب المثل معروف چینی می گوید: " هیچ کس نمی تواند قهرمان واقعی باشد مگر اینکه روی دیوار بزرگ باشد ".

آشنایی با دیوار چین

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

دیوار بزرگ باشکوه چین (که به زبان چینی به "چانگچنگ" یا "دیوار بلند" معروف شده است) بیش از 6000 کیلومتر از قلعه های شانگهایگوان در شرق امتداد دارد تا از جییگوان در غرب عبور کند و از هبی ، تینسین عبور کند. پکن - جایی که از بهترین قسمتهای حفظ شده دیوار می توان بازدید کرد - داخل مغولستان ، نینگشیا و گانسو.

این دیوار به ارتفاع شش تا هشت متر ارتفاع دارد اما به اندازه 16 متر ارتفاع دارد - و به اندازه کافی برای پنج اسب یا 10 نفر به اندازه کافی عریض است . این دیوار به قدمت قرن هفتم پیش از میلاد باز می شود ، با مناطقی که در حدود 210 پیش از میلاد مسیح نیز به آن ها پیوستند . امروزه ، بخش اعظم این دیوار نزدیک گردنه Badaling در شمال غربی پکن قرار گرفته است که به راحتی توسط سفره ای عمومی و یا تورهای سازمان یافته به دست می آید . سایر بخش های بازسازی به ارزش یک بازدید شامل این بخش در نزدیکی Gubeikou ، 130 کیلومتر از پکن ، و در Mutianyu واقع در 70 کیلومتری شمال شرق پکن می باشند .

انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 477

به "آشنایی با دیوار چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با دیوار چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید