برف و کولاک در جاده ها؛ از سفر غیرضروری بپرهیزند

به گزارش تور یونان ارزان، مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با اشاره به تردد روان در جاده های شمال، از ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج حدفاصل شهرک دنیا نما تا پل کلاک و آزادراه کرج-قزوین حدفاصل پل فردیس تا بهشت سکینه اطلاع داد.

برف و کولاک در جاده ها؛ از سفر غیرضروری بپرهیزند

ایمان محرابی نیا در گفت وگو با خبرنگار مالی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، بیان نمود: بر اساس اطلاعات بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

* افزایش 7.3 درصدی ترافیک جاده ها در شبانه روز گذشته

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها افزود: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2302 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 7.3 درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.7 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* تردد روان در محورهای تهران-شمال

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: دوربین های نظارت تصویری تردد روان در راستا رفت و برگشت محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت و آزادراه تهران-شمال نشان می دهد.

وی اضافه نمود: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

* ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین و آزادراه قزوین-کرج

وی با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج حدفاصل شهرک دنیا نما تا پل کلاک، از ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پل فردیس تا بهشت سکینه و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس اطلاع داد.

* ضرورت تجهیز خودرو به زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی/ مردم از سفر غیرضروری بپرهیزند

وی تأکید کرد: به دلیل بارش برف و باران در اغلب نقاط کشور و پیش بینی وقوع بهمن و کولاک از امروز تا چند روز آینده، مردم حتما از انجام سفر غیرضروری پرهیز نمایند همچنین راننده ها حتما تجهیزات ز مستانی و زنجیرچرخ داشته باشند.

* انسداد 11 جاده به دلیل نبود ایمنی در راستا برای تردد خودرو

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با اشاره به انسداد 11 محور به دلیل نبود ایمنی در راستا، بیان نمود: در حال حاضر جاده پدافند جنوب غرب - امیدیه واقع در استان خوزستان، جاده پونل - خلخال، جاده شهداد-نهبندان، محور فرعی شمشک-دیزین، محور گنج نامه-تویسرکان و محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

محرابی نیا توضیح داد: همچنین در حال حاضر محور وازک-بلده در مازندران، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور رامیان-اولنگ-شاهرود، محور خرم آباد-پلدختر و محور سروآباد-پاوه به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* آزادراه های کرج-تهران و کرج-قززوین پرترددترین جاده کشور

وی توضیح داد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 119 هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین با 118 هزار تردد و آزادراه تهران-کرج با 108 هزار تردد ثبت شد.

منبع: فرارو
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1528

به "برف و کولاک در جاده ها؛ از سفر غیرضروری بپرهیزند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برف و کولاک در جاده ها؛ از سفر غیرضروری بپرهیزند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید