تور فیلیپین ارزان: تپه های شکلاتی از جاذبه های گردشگری پرطرفدار فیلیپین به شمار می فرایند

به گزارش تور یونان ارزان، نمناک/ براساس آخرین اخبار منتشر شده، تپه های شکلاتی از جاذبه های گردشگری پرطرفدار فیلیپین به شمار می فرایند.

تور فیلیپین ارزان: تپه های شکلاتی از جاذبه های گردشگری پرطرفدار فیلیپین به شمار می فرایند

برای دیدن زیباترین کشور جنوبی شرقی آسیا با تور فیلیپین ارزان همراه باشید. و از مانیل شهری زیبا در فیلیپین دیدن کنید.

تپه های شکوهمند شکلاتی در جزیره بوهول فیلیپین واقع شد. تپه های شکلاتی شامل گروهی از تپه ها با شکل های نامتعارف است. به سختی میتوان باور کرد که این مکان ساخته دست انسان نیست اما تمام آن طبیعی و دارای یک منظره منحصر بفرد است.

تعداد تپه ها در برخی منابع بیش از 1268 و در برخی منابع دیگر 1660 عدد تخمین زده می شوند. این شکل زمین شناسی عجیب و غریب مساحتی حدود 32 کیلومتر را پوشش می دهد. این تپه ها در سرتاسر منطقه توسعه یافته و شامل شهرهای بوتان، ساگبیان، بیلار و کارمن است. برخی از بازدید کنندگان ممکن است تا بفهمند که این تپه ها از شکلات درست نشده است، ناامید شوند، چرا که این برخلاف نام تپه ها است. این تپه های خیره کننده تنها برای نمایش چشم به جای حس چشایی در فصل خشک بطور یکنواخت به رنگ قهوه ای شکلاتی می شوند. البته در طول فصل مرطوب این زیبایی خارق العاده به علت علف های سبز، سبز می شوند. جالب است که هیچ تکه ای از درختچه ها و حتی درختان بر روی تپه ها رشد نمی نماید.

این تپه های شکلاتی از سال 1997 یک بنای یادبود جغرافیایی بوده و این منطقه حفاظت شده است و به وسیله اداره گردشگری کشور یک منطقه توریستی ذکر شده است. پرچم استان و مهر بوهول نیز این ویژگی طبیعی را برای نشان دادن استان به عنوان داشتن جاذبه های طبیعی متعدد نشان می دهد. در تاریخ 16 می سال 2006 تپه های شکلاتی برای قرار گرفتن در لیست میراث جهانی یونسکو ارائه شد.

نحوه شکل گیری تپه های شکلاتی هنوز یک راز است. حتی زمین شناسان دررابطه با شکل گیری تپه های شکلاتی باهم به توافق نرسیده اند. یک فرضیه زمین شناسی که عموما پذیرفته شده، می گوید که تکه های زمین به عنوان حاصلی از سنگ آهک دریایی شکل گرفته اند و برروی یک پایه گل قرار گرفته اند و برای هزاران سال مقاوم هستند و شکل کنونی را ایجاد نموده اند.

افسانه های محلی عجیب در خصوص تپه های شکلاتی فیلیپین

علم ممکن است هنوز در حال کوشش برای یافتن یک شرح باشد، اما افراد بوهول در این باره چند شرح دارند:

1- یکی از افسانه های محلی میگوید که این تپه ها درنتیجه نبردی بین دو غول شکل گرفتند که چند روز طول کشید. در طول جنگ غول ها، سنگ، شن و گل ها را به هم پرتاب می کردند و آنها این کار را تا زمانی انجام دادند که دیگر خسته شدند و قادر به نبرد نبودند، سپس باهم دوست شدند و جزیره را ترک کردند.

2- یک افسانه عاشقانه دیگر بیان می نماید که آرگو یک غول قدرتمند و جوان عاشق یک مردار ساده به نام آلویا شد. مرگ آلویا باعث غم و اندوه و گریه بی خاتمه آروگو می گردد. قطرات بزرگ اشک غول موجب شکل گیری تپه های شکلاتی می گردد.

3- افسانه ای دیگر درمورد حیوانی مانند گاو نر بیان می نماید که یک کارابائو غول پیکر تمامی محصولات جزیره را می خورده است. افراد محلی همه محصولات فاسد شده را در پشت تپه ها جمع آوری می کردند. کارابائو غول پیکر تمام محصولات فاسد را می خورد و چون معده اش نمی توانست غذای فاسد را تحمل کند، تخلیه شکم او از غذای فاسد منجر به تشکیل تپه ها شده است.

4- یک افسانه رمانتیک دیگر می گوید که یک غول سیری ناپذیر به نام میگوئل وجود داشت که عادت داشت همه چیز را بخورد. یکبار او با دختر زیبایی به نام آدریانا دیدار کرد و به او الهام شد که وزن کم کند و غول همه آنچه را که خورده بود دفع کرد و منجر به تشکیل تپه های بزرگ شکلاتی قهوه ای رنگ شد.

منبع: همگردی
انتشار: 6 فروردین 1401 بروزرسانی: 6 فروردین 1401 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 2071

به "تور فیلیپین ارزان: تپه های شکلاتی از جاذبه های گردشگری پرطرفدار فیلیپین به شمار می فرایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور فیلیپین ارزان: تپه های شکلاتی از جاذبه های گردشگری پرطرفدار فیلیپین به شمار می فرایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید