جشنواره های ساموئی

به گزارش تور یونان ارزان، در هر شهر کشور تایلند جشنواره‌هایی برگزار می‌گردد که بسیار جالب و دیدنی و شور و هیجان بالایی دارند. در این مقاله شما را با جشنوراه‌هایی از ساموئی آشنا خواهیم کرد.

جشنواره های ساموئی

گروه هنری ده ستاره ساموئی (Ten Stars Samui Art Party)

این گروه هنری یک رویداد فرهنگی در کشور تایلند می‎باشد و هنرمندان موسیقی بین‌المللی و تایلندی می‌نوازند.

جشن دهکده ماهیگیران (The Fisherman's Village) در ساموئی

این جشن در 5 روز برگزار می‌گردد و سرگرمی‌های بسیار، غذا و موسیقی‌های متنوع در آن برگزار می‌گردد.

جشن روز کودکان (Childerns Day) در ساموئی

این جشن هر سال، دومین شنبه ی ماه ژانویه(دی) برگزار می شود. رقصی مسابقات آوازخوانی و مسابقات طناب کشی، از جمله برنامه های این جشنواره اند. در این روز، کودکان لباس های رنگی و براق می پوشند و به همراه والدینشان بیرون می روند. در این جشن، مقدار زیادی خوراکی، هدیه و امتیازات ویژه ای برای ورود به مکان های مختلف، از جمله پارک های تفریحی به کودکان می دهند.

جشن تولد بودا (Buddhas Brithday) در ساموئی

جشن تولد بودا که در ماه می در ساموئی برگزار می‌گردد. این جشنواره با نام های وساک (Vesak) یا ویساکا پوجا (Visakahpuja) نیز شناخته می‌شود. مردم در این جشنواره مقدس در کشور تایلند تولد و اندیشه گرامی می‌دارند. در این روز، مردم به صورت دسته‌جمعی با سه ظرف حاوی مواد خوشی بو، گل و شمع های روشن، سه دور در جهت گردش عقربه ساعت، دور کلیسا کوچک معبد می‌چرخند. پس از آن در مجلس وعظ راهبان حاضر شده و به سخنرانی آنها گوش فرا می‌دهند.

جشن ماه کامل (Full Moon Party) ساموئی

این جشنواره هر ماه برگزار شده و از شهرتی بین‌المللی برخوردار است و می‌تواند یکی از هیجان‌انگیزترین جاذبه‌های تور ساموئی برای شما باشد.

انتشار: 10 مرداد 1396 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 16

به "جشنواره های ساموئی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره های ساموئی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید