با فرهنگ مردم تایلند آشنا شوید

به گزارش تور یونان ارزان، برای آشنایی با فرهنگ مردم کشورر تایلند و شناخت این مردم باید با تور تایلند همراه شوید. در این مقاله شما را با آداب و رسوم ازدواج در تایلند و نحوه ادای احترام آشنا خواهیم کرد.

با فرهنگ مردم تایلند آشنا شوید

فرهنگ مردم کشور تایلند آمیزه‎ای از فرهنگ کشورهای هند، چین، کامبوج و دیگر کشورهای آسیای جنوب شرقی می‌باشد. بسیاری از کشورهای آسیایی، احترام گذاشتن به اجداد و نیاکان، یک بخش اصلی و ضروری از تمرین‌های روحانی مردم تایلند می‌باشد. مردم تایلند بسیار مهمان‌نواز و بخشنده، نرم خو و صلح جو می‌باشند و سلسله مراتب اجتماعی برای آن ها بسیار مهم می‌باشد. بزرگترها نقش مهمی در تصمیم‌گیری‌ها و مراسم خانوادگی دارند. سبک احوال‌پرسی سنتی مردم تایلند، وای (Wai) نام داشته و معمولا به این ترتیب می‌باشد که ابتدا فرد کوچک‌تر دست خواهد داد.

فرهنگ ازدواج مردم تایلند

در فرهنگ مردم کشور تایلند کامل شدن تحصیلات برای ازدواج، یک امر ضروری بوده و اگر فرد پس از تمام شدن تحصیلات خود مایل به ازدواج با فردی باشد، باید با خانواده نامزد خود آشنا بشود و سپس از خانواده خود درخواست کند که برای خواستگاری او بروند. داماد مبلغی را به عنوان پاداش بزرگ کردن عروس شیربها به پدر و مادر او می‌پردازد. صورتی، رنگ سنتی لباس عروس در تایلند می‌باشد و داماد نیز کت و شلوار سبک اروپایی با یک ژاکت یقه پهن با شلوار به تن می‌کند. زوج‌های جوان در مناطق روستایی، غالبا با خانواده داماد زندگی می‌کنند و ممکن است چند نسل در یک خانه زندگی کنند. در این خانه معمولا بزرگترین مرد، رئیس خانواده می‌باشد و اعضای خانواده باید در برابر بزرگترها مطیع باشند. خانواده‌ها معمولا دو یا سه فرزند دارند و همه افراد خانواده  در یک  مزرعه کار  می‌کنند. کوچک‌ترین دختر خانواده، خانه والدین را به ارث می‌برد و در عوض، او و همسرش باید از پدر و مادر خود در دوران پیری نگهداری کنند.

برای آشنایی با مردم همیشه لبخند بر لب این کشور، به شما توصیه می‌کنیم با تور ارزان تایلند همراه شوید.

انتشار: 10 مرداد 1396 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 17

به "با فرهنگ مردم تایلند آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با فرهنگ مردم تایلند آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید