مقتدی صدر: مراقب بهار آمریکایی باشید

به گزارش تور یونان ارزان، به گزارش خبرنگاران، مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق روز پنج شنبه در یک پیغام توئیتری نسبت به رویدادهای اخیر در آمریکا واکنش نشان داد.

مقتدی صدر: مراقب بهار آمریکایی باشید

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

وی در این پیغام توئیتری نوشت: ای غرب و حاکمانش، اگر توانستید بخشی از بهار عربی را خاموش کنید یا مقداری از آن را تحریف کنید و آن را برای منافع خود مصادره کنید، این بهار آمریکایی است که ممکن است به شما روی آورد؛ آن زمان چه می کنید؟ مراقب باشید، بر روی موج سوار نشوید… در غیر این صورت، غرق خواهید شد.

رهبر جریان صدر عراق در ادامه این پیغام اضافه کرد: خاتمه، من به مردم آمریکا توصیه می کنم که به عنوان اولین قدم برای برطرف گرفتاری که به دروازه ها و ایالت های آنها نزدیک شده است، به دولت خود برای خروج از عراق فشار آورند… در غیر این صورت، جزء پشیمانی نصیب نخواهد شد… خدا فرصت می دهد اما غافل نمی گردد.

لازم به ذکر است که روز گذشته همزمان با برگزاری نشست گنکره برای تأیید آرای الکترال انتخابات 2020 آمریکا، دونالد ترامپ با ارسال پیغام هایی در توئیتر و فیس بوک حامیان خود را به اعتراض در برابر کنگره و برگزاری تظاهرات اعتراضی علیه آنچه که وی تقلب در انتخابات ریاست جمهوری می داند، دعوت کرد.

در یورش ناگهانی معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به داخل کنگره این کشور 4 تن کشته شدند که به گفته پلیس، تمام کشته شدگان از هواداران دونالد ترامپ بودند. همچنین تا به امروز 52 نفر در این اعتراضات از سوی پلیس آمریکا بازداشت شده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1499

به "مقتدی صدر: مراقب بهار آمریکایی باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقتدی صدر: مراقب بهار آمریکایی باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید