نتایج نهایی رشته های بدون کنکور امروز اعلام می شود

به گزارش تور یونان ارزان، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی رشته های پذیرش با سوابق تحصیلی آزمون سراسری 99 امروز بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد.

نتایج نهایی رشته های بدون کنکور امروز اعلام می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، فاطمه زرین آمیزی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: ثبت نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی(معدل کتبی دیپلم) منحصرا به صورت اینترنتی از روز یکشنبه پنجم مرداد ماه سال جاری آغاز شده و با در نظر دریافت مهلت تمدید شده روز دوشنبه هفتم مهر ماه انتها یافت.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بر این اساس همه داوطلبان و متقاضیان می توانستند براساس ضوابط و شرایط مندرج در این دفترچه راهنما برای پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی(معدل کتبی دیپلم) در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در روزهای فوق به سایت اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند و نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم انتخاب رشته(حداکثر 100 کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام کنند.

وی همچنین شرح داد: بر اساس آمار نهایی تعداد 225 هزار و 430 داوطلب برای رشته هایی که پذیرش آنها بر اساس سوابق تحصیلی است، ثبت نام کرده اند که نتایج نهایی پذیرش آنها امروز پنج شنبه 24 مهر بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1334

به "نتایج نهایی رشته های بدون کنکور امروز اعلام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج نهایی رشته های بدون کنکور امروز اعلام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید