نقشه کشی ویلا: ویلاندر: رویارویی مدودف و نادال ماراتن هیولاها است

به گزارش تور یونان ارزان، قهرمان 7 گرنداسلم درباره فینال تنیس آزاد استرالیا 2022 میان دانیل مدودف و رافائل نادال صحبت کرد.

نقشه کشی ویلا: ویلاندر: رویارویی مدودف و نادال ماراتن هیولاها است

جهت دریافت خدمات نقشه کشی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری چمپیونات روسیه؛ ماتس ویلاندر گفت: دو تنیسور برتر تنیس آزاد استرالیا به بازی فینال راه یافتند، البته انتظار نداشتم که نادال فینالیست گردد. بعلاوه انتظار می رفت مدودف از دور رقابت ها کنار برود. الکساندر زورف در برترین فرم خود قرار نداشت و جوکوویچ هم که از حضور در رقابت ها محروم شده بود. بنابراین مدودف و نادال دو تنیسور برتر برای رقابت در فینال بودند.

قهرمان 7 گرنداسلم تنیس اضافه کرد: نمی دانم بازی فردا در فینال تنیس آزاد استرالیا چگونه خواهد بود. این یک ماراتن هیولاهاست که هر دو بازیکن باید همه قدرت فیزیکی خود را به کار گیرند. پرسش اینجاست وقتی بازی 4 ساعت به طول بکشد کدام تنیسور دچار لغزش خواهد شد. نمی داانم کدام تنیسور برنده می گردد. مدودف می تواند در گوشه ای قرار بگیرد و از بک هند برابر فورهند نادال بازی کند. او امتیازهای آسان تری در سرویس دریافت خواهد نمود. شاید همین امتیازها برای پیروزی دانیل مدودف کافی باشد.

ماتس ویلاندر در پایان گفت: من سناریوی دیگری هم پیش بینی می کنم که نادال هر کاری می تواند در زمین تنیس انجام دهد. اگر نادال مثل دو ست اول بازی با برتینی باشد مدودف نمی تواند کاری انجام دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 فروردین 1401 بروزرسانی: 25 فروردین 1401 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 2081

به "نقشه کشی ویلا: ویلاندر: رویارویی مدودف و نادال ماراتن هیولاها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه کشی ویلا: ویلاندر: رویارویی مدودف و نادال ماراتن هیولاها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید