پیشرفت 60 درصدی پل دوقلوی میدان ثامن الحجج (ع) منطقه 15

به گزارش تور یونان ارزان، خبرگزاری خبرنگاران- معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه از پیشرفت فیزیکی 60 درصدی پل دوقلوی میدان ثامن الحجج (ع)(آقانور) اطلاع داد.

پیشرفت 60 درصدی پل دوقلوی میدان ثامن الحجج (ع) منطقه 15

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، مسعود لواف زاده گفت: این پروژه به علت آمار تصادفات جرحی و فوتی ناشی از تصادف عابرین با موتورسواران در محدوده میدان آقانور و حرکات خلاف جهت موتورسیکلت ها در این معبر و بنا به درخواست پلیس راهور منطقه، در دست اجراست و طبق زمان بندی تا سرانجام سال به بهره برداری می رسد.

او با اشاره به اینکه پل دوقلوی میدان ثامن شامل یک دستگاه پل کابلی موتوررو و یک دستگاه پل عابر پیاده است اضافه کرد: پل کابلی موتوررو با نصب عرشه به طول بیش از 100 متر و عرض 2.80 متر به پیشرفت 60 درصدی رسیده است و انتظار می رود با شروع بهره برداری از این پروژه، گره ترافیکی و نقطه حادثه خیز موجود رفع گردد.

لواف زاده در ادامه به پروژه های اصلاح هندسی و کوچک مقیاس متعددی در راستای افزایش ایمنی معابر در امسال اشاره نمود و گفت: این پروژه ها بر اساس نیازسنجی شهروندان و کارشناسان متخصص حوزه ترافیک اجرا شده اند ،که می توان از پروژه اصلاح هندسی خیابان اعظم نظامی، اصلاح هندسی بلوار شاهد، احداث میدان اتابک، رفیوژ میانی خیابان قائم، رفیوژ میانی خیابان اقتصادی و رفیوژ میانی خیابان کوهسار نام برد.

این گزارش می افزاید؛ طرح نگهداشت شهر شامل خط کشی معابر و نگهداشت تجهیزات ترافیکی و طرح پروژه های کوچک مقیاس محلی در راستای روان سازی ترافیک و افزایش ایمنی معابر به طور مستمر در سطح نواحی در دست نظارت و اجراست.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1967

به "پیشرفت 60 درصدی پل دوقلوی میدان ثامن الحجج (ع) منطقه 15" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشرفت 60 درصدی پل دوقلوی میدان ثامن الحجج (ع) منطقه 15"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید