کنایه سرپرست تیم نساجی به محمود فکری؛ درود به شرف جلالی!

به گزارش تور یونان ارزان، سرپرست تیم نساجی مازندران گفت: تیم را در نیم فصل درست می کنیم و بازیکنانی جذب می کنیم که بدانند کجا بازی می نمایند.

کنایه سرپرست تیم نساجی به محمود فکری؛ درود به شرف جلالی!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، ایزد سیف اله پور، سرپرست تیم نساجی بعد از شکست 3 بر 2 خانگی نساجی مقابل ذوب آهن مطرح نمود: من بابت این شکست عذرخواهی می کنم، اما امیدوارم به بعضی ها بربخورد. به نظر می رسد بعضی ها نمی دانند در چه باشگاه بزرگی بازی می نمایند و فکر می کنم اینجا یک تیم گمنام و دسته چندمی است. آن حس مبارزه در وجودشان نیست. به راحتی می بازیم و امروز هم به یک تیم بحران زاده 10 نفره باختیم.

وی درباره اینکه چرا تیم خوب بسته نشده، اضافه نمود: آن هایی که این تیم را بستند، بیایند و پاسخ بدهند. این باشگاه خصوصی است، اما از نظر هزینه ای کم و کاستی برای جذب بازیکن نداشته. فکر می کنید مالک باشگاه دوست دارد تیم ببازد؟ قطعا اگر بازیکن درجه یک می آوردند هم قرارداد می بستیم.

سرپرست نساجی مطرح نمود: تیم را در نیم فصل درست می کنیم و بازیکن می گیریم. بازیکنانی جذب می کنیم که بدانند کجا بازی می نمایند، اما از بعضی ها نمی گذرم.

سیف اله پور درباره اینکه جلالی گفته شاید بعضی بازیکنان را قبل از نیم فصل کنار بگذارد، گفت: درود به شرف جلالی. دیدید که امروز او بازیکن زیر 20 سال به زمین فرستاد و چقدر هم خوب بازی کرد. اجازه بدهید جلالی این تیم را درست می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1527

به "کنایه سرپرست تیم نساجی به محمود فکری؛ درود به شرف جلالی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه سرپرست تیم نساجی به محمود فکری؛ درود به شرف جلالی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید