28 خانه ورزش روستایی استان تهران تجهیز و به بهره برداری رسید

به گزارش تور یونان ارزان، به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، امروز (سه شنبه) طی مراسمی با حضور معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در مجموعه ورزشی تختی، 28 خانه ورزش روستایی در 15 شهرستان استان تهران تجهیز و به بهره برداری رسید.

28 خانه ورزش روستایی استان تهران تجهیز و به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگاران، به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، جشنواره فرهنگی ورزشی بازی های بومی و محلی و اعزام کاروان تجهیزات ورزشی به 28 خانه ورزش روستایی امروز (سه شنبه) با حضور سینا کلهر معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، امیر محسنی مدیر کل سازمان ورزش شهرداری تهران، محمدتقی امیری خراسانی رییس فدراسیون روستایی و بازی های بومی و محلی، نصرالله پریچهره مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، حسین پور مدیر مجموعه ورزشی تختی و روسای هیات های ورزش و جوانان ادارات و شهرستانهای استان تهران در مجموعه ورزشی تختی برگزار گردید.

در این مراسم، سینا کلهر با اشاره به این که به ورزش آیینی توجه کمتری شده است، گفت: یکی از برنامه های معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش، برای معرفی بیشتر ورزش های سنتی و بومی و محلی، ایجاد گذرهای ورزشی آیبنی در شهرها خواهد بود و ضرورت دارد در این زمینه مدیران و مسوولان ورزش کشور توجه ویژه ای به این مساله داشته باشند.

بعلاوه نصرالله پریچهره با بیان این که هفته تربیت بدنی نوروز ورزش است، اعلام کرد: یکی از اهداف ما همکاری خوب با شهرداری و سایر دستگاههای اجرایی است، بدون شک این همکاری در توسعه سرانه ورزش مرکز تاثیرگذار خواهد بود که به نظر می رسد مجموعه ورزشی تختی پایگاه مناسبی برای این امر مهم باشد.

وی اضافه کرد: هفته تربیت بدنی، نوروز ورزش است و باید در سال های آینده برنامه های بهتری را با همکاری تمام دستگاه های اجرایی در دستور کار داشته باشیم.

در خاتمه این مراسم به مناسبت هفته تربیت بدنی، 28 خانه ورزش روستایی در 15 شهرستان استان تهران تجهیز و به بهره برداری رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 آبان 1400 بروزرسانی: 23 آبان 1400 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1928

به "28 خانه ورزش روستایی استان تهران تجهیز و به بهره برداری رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "28 خانه ورزش روستایی استان تهران تجهیز و به بهره برداری رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید