آخرین تصمیمات درباره عیدی بازنشستگان !

به گزارش تور یونان ارزان، خبرنگاران: آخرین تصمیمات از میزان عیدی بازنشستگان 70 روز مانده به عید چیست؟!

آخرین تصمیمات درباره عیدی بازنشستگان !

بازنشستگان قشر مهمی از جامعه را تشکیل می دهند. بازنشستگان در دو گروه کشوری و لشکری تقسیم بندی می شوند. حقوق و عیدی بازنشستگان هم کانند اقشار دیگر جامعه هر سال افزایش می یابد. بازنشستگان هم باید مثل شاغلان عیدی دریافت کنند. در ادامه مبلغ عیدی بازنشستگان را بخوانید.

رئیس کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تهران گفت: هنوز برای مشخص تکلیف رقم عیدی بازنشستگان هیچ اقدامی انجام نشده است و پارسال بازنشستگان به اندازه حقوق یک ماه عیدی دریافت کردند.

به گزارش خبرنگاران، علی دهقان کیا، در آخرین اظهارنظرها احتمال رد افزایش دو ساله سن بازنشستگی در لایحه بودجه 1401 را بالا دانست.

به گفته رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران همسان سازی حقوق بازنشستگان طی دو مرحله اجرا شده است اما کانون بازنشستگان در جریان است که حداقل بگیران تامین اجتماعی هنوز مستمری کمی را دریافت می کنند و مطالباتشان را نادیده نمی گیرد.

وی اضافه کرد: حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی حداقل باید بین 10 میلیون تا 11 میلیون تومان باشد تا بتوانند زندگیشان با شرایط فعلی اقتصادی، گرانی مسکن و ... تامین کنند اما یک حداقل بگیر تامین اجتماعی با 30 سال سابقه در حال حاضر 4 میلیون و 200 هزار تومان و با 35 سال سابقه 4 میلیون و 500 هزار تومان دریافت می کند و این شکافی است که طی سال های گذشته ایجاد شده است.

رئیس کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تهران اضافه کرد: افزایش دو ساله سن بازنشستگی در کمیسیون امور اجتماعی مجلس رد شده است و احتمال اینکه در صحن علنی مجلس نیز رد شود بالا است و ما نیز امیدوار هستیم که این مصوبه رد شود.

منبع: رکنا
انتشار: 11 خرداد 1401 بروزرسانی: 11 خرداد 1401 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 2121

به "آخرین تصمیمات درباره عیدی بازنشستگان !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین تصمیمات درباره عیدی بازنشستگان !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید