ایران به برزیل هم باخت

به گزارش تور یونان ارزان، تیم ملی والیبال مردان ایران در دومین روز از هفته چهارم رقابت های لیگ ملت ها از ساعت 23:30 چهارشنبه برای برگزاری یازدهمین بازی خود در این مسابقات به مصاف برزیل رفت و 3 بر یک مغلوب شد.

ایران به برزیل هم باخت

با تور ارزان برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

ست اول؛ 25 بر 19 به سود برزیل

ملی پوشان کشورمان هر چند آغاز برابری با قهرمان دنیا داشتند و دو امتیاز اول را با حریف پایاپای پیش رفتند اما در ادامه در دفاع روی توپ خوب عمل نکردند و در مقابل این برزیل بود که با هوش و تجربه بالای بازیکنانش همین فرایند را تا انتها ست ادامه داد و هر چند شاگردان الکنو در امتیازات انتهای کمی عقب افتادگی خود را جبران کردند اما در نهایت سه اول را واگذار کردند.

ست دوم؛ 25 بر 23 به سود ایران

شاگردان الکنو در این ست شرایط بهتری پیدا کردند و هم در زدن سرویس و هم در دفاع روی تور نسبت به دست اول پیروز تر عمل کردند. همین امر باعث شد ایران در چند مقطع از حریف نامدار خود پیش بیفتد و نه تنها وقت اول استراحت فنی بلکه وقت دوم را با فزونی نسبت به حریف به انتها برساند.

پس از آنکه تیم ملی ایران 16 بر 14 وقت استراحت دوم را هم به سود خود پایان داد این برزیل بود که کوشش کرد دو امتیاز عقب افتاده را جبران کند اما ملی پوشان ایران با هوشیاری بالاتری بازی را ادامه دادند. با این حال برزیل در امتیاز 19 از ایران پیشی گرفت و یک امتیاز پیش افتاد اما الکنو با یک وقت استراحت دریافت نتیجه را مساوی کرد و در امتیاز 23 از حریف پیش افتاد و در نهایت 25 بر 23 حریف قدرتمند خود را شکست داد.

ست سوم؛ 25 بر 19 به سود برزیل

بازیکنان تیم ملی ایران در ادامه فرایند خوب ست دوم توانستند نمایش نزدیکی برابر برزیل داشته باشند اما همچنان در رساندن توپ به سعید معروف با مشکل روبرو بودند و در مقابل حریف با عملکردی کم نقص روی تور توانست امتیازات زیادی را به خود اختصاص دهد و در این ست از ایران پیش بیفتد. این فزونی با وجود نمایش خوب تیم ملی ایران تا انتها ست ادامه داشت و در نهایت برزیل این ست را 25 بر 19 به سود خود پایان داد.

ست چهارم؛ 25 بر 21 به سود برزیل

برزیلی ها که در بیشتر زمان های بازی برتر از ایران بودند در ست چهارم فزونین بودنشان را به اوج رساندن و با دفاع عالی و سرویس های تماشایی توانستند 16 بر 8 از ایران پیش بیفتند. با این که الکنو کوشش کرد تغییراتی را در تیمش ایجاد کند تا شاید فرایند بازی را تغییر دهد اما بازهم این برزیلی ها بودند که نمایش کم نقص خود را ادامه دادند.

هر چقدر حریف در زدن سرویس و دفاع کم ایراد بود، ملی پوشان ایران خیلی از سرویس ها را به تور زدند و در حمله هم کم دقت بودند و توپ های زیادی را از دست دادند. با این حال تغییرات اجرا شده در تیم ملی ایران برای دقایقی تاثیر مثبت گذاشت و ایران تا امتیاز 20 بر 17 توانست فاصله خودش را با برزیل کمتر کند. با این حال برزیلی ها توانستند این ست را به سود خود پایان دهند.

منبع: فرارو
انتشار: 21 تیر 1400 بروزرسانی: 21 تیر 1400 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1770

به "ایران به برزیل هم باخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران به برزیل هم باخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید