برخورد گرم پروین و مایلی کهن در تمرین پیشکسوتان پرسپولیس

به گزارش تور یونان ارزان، 2 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین پیشکسوتان برخورد گرمی با هم داشتند.

برخورد گرم پروین و مایلی کهن در تمرین پیشکسوتان پرسپولیس

به گزارش خبرنگار ورزشی تور یونان ارزان، چند وقتی است که برخی پیشکسوتان پرسپولیس از دهه 60 ، 70 و 80 دور هم جمع گردیده و علاوه بر تمرین کردن بازی های دوستانه ای هم انجام می دهند.

امروز (چهارشنبه) تیم پیشکسوتان پرسپولیس به مصاف تیمی از عباس آباد و متل قو مازندران رفت. در تیم پیشکسوتان پرسپولیس افرادی چون بهروز سلطانی، ضیا عربشاهی، مرتضی فنونی زاده، اسماعیل هلالی، ابراهیم اسدی، علیرضا محمد، حسن خان محمدی، سرانجام رافت و... حضور داشتند.

علی پروین به عنوان سرمربی در حالی نظاره گر بازی بود که پیش از بازی خیلی جدی به شاگردانش گفت که باید این بازی را ببرید. او که به شکل جالبی از سوی پیشکسوتان مورد استقبال قرار می گرفت ترکیب تیم را انتخاب کرد و توضیح وظایف آنها را گفت.

زمانی که بازی در جریان بود محمد مایلی کهن پیشکسوتان پرسپولیس به زمین شماره 2 استادیوم شیرودی آمد و مورد استقبال علی پروین نهاده شد. مایلی کهن پس از خوش و بش با پرورین روی سکو نشست تا نظارت بازی باشد.

پس از اینکه نیمه اول به سرانجام رسید پیشکسوتان پرسپولیس مشغول آب خوردن شدند. در این لحظه پروین به کنایه به مایلی کهن گفت اینها خیلی بازی کردند، آب هم می خورند!

زمانی که مایلی کهن نظاره گر بازی بود به مسائل فوتبال ایران اشاره می کرد و اینکه در گذشته ها همه چیز خوب پیش می رفت اما اکنون شرایط آن طوری نیست که باید باشد. او به زمین های خراب استادیوم های ایران اشاره نمود و گفت: در شمال با وجود سرسبز بودن زمین چمن خوب نداریم و چمن مصنوعی است.

در بین دو نیمه پروین از مایلی کهن خواست که به سمت پیشکسوتان بیاید و در کنار هم عکسی به یادگار بیندازند. در صحنه ای مایلی کهن کنار ناصر محمدخانی و فرشاد پیوس نهاده شد که پروین به آنها گفت رو دست شماها بازیکنی نیامد حتی بازیکنان فعلی.

مرتضی فنونی زاده وقتی مایلی کهن را دید به شوخی به او گفت محمد حداقل بیا کرنرها را بزن.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 دی 1397 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 118

به "برخورد گرم پروین و مایلی کهن در تمرین پیشکسوتان پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد گرم پروین و مایلی کهن در تمرین پیشکسوتان پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید