بیات: درخواست وجه برای دریافت خدمات تامین اجتماعی قطعا کلاهبرداری است

به گزارش تور یونان ارزان، رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی گفت: درخواست وجه برای دریافت خدمات تامین اجتماعی مانند کارت هوشمند سلامت، بیمه تکمیلی و... قطعا کلاهبرداری است.

بیات: درخواست وجه برای دریافت خدمات تامین اجتماعی قطعا کلاهبرداری است

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علی اصغر بیات اضافه نمود: اخیراً بعضی شرکت های سودجو با بازنشستگان تماس می گیرند و به آن ها می گویند مبالغی باید برای ما واریز کنید تا در قبال آن کارت هوشمند سلامت به شما تحویل دهیم یا تخفیفات استفاده مراکز درمانی برای شما قائل شویم و آن ها را تهدید می نمایند که اگر درخواست آن ها را قبول ننمایند حقوق مستمری آن ها قطع می گردد یا نمی توانید از خدمات سازمان تامین اجتماعی بهره ببرید.

وی با بیان اینکه این شرکت ها به هیچ وجه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی نیستند و بازنشستگان فریب سوء استفاده نمایندگان را نخورند، گفت: بازنشستگان و مستمری بگیران عزیز به این تماس ها اعتماد ننمایند و با 1420 مرکز ارتباطات سازمان تامین اجتماعی تماس بگیرند و این موضوع را گزارش دهند تا مسئولان به آن رسیدگی نمایند.

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی تاکید نمود: از اول اسفند دفترچه جدید چاپ نمی گردد و دفترچه های قدیمی هنوز معتبر است اگر در این مورد نیز تماس گرفتند مطلع باشید شیادی است. در صورتی که دفترچه بازنشستگان دیگر برگ نداشته باشد با شناسنامه یا کارت ملی می توانند به مراکز درمانی مراجعه نمایند و احتیاج به هیچ کارت دیگری نیست.

بیات گفت: بیمه شدگان و بازنشستگان محترم اخبار سازمان تامین اجتماعی را فقط از پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.tamin.ir، مرکز ارتباطات مردمی این سازمان با شماره تماس 1420 و یا نشریات سازمانی، رسانه ها و نشریات کثیرالانتشار پیگیری نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1561

به "بیات: درخواست وجه برای دریافت خدمات تامین اجتماعی قطعا کلاهبرداری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیات: درخواست وجه برای دریافت خدمات تامین اجتماعی قطعا کلاهبرداری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید