تخفیف 30 درصدی خرید شارژ و بسته اینترنتی برای کاربران آیگپ

به گزارش تور یونان ارزان، پیغام رسان آیگپ در راستای حمایت از کاربران، تخفیف های خرید شارژ و بسته اینترنتی خود را به 30 درصد افزایش داد.

تخفیف 30 درصدی خرید شارژ و بسته اینترنتی برای کاربران آیگپ

به گزارش روابط عمومی آیگپ، پیغام رسان آیگپ همیشه در راستای حمایت از کاربران و رضایتمندی مخاطبان خود در پی بهبود شرایط و امکانات این اپلیکیشن ایرانی بوده است.

پیش از این، کاربران آیگپ با استفاده از امتیازات جمع آوری شده خود می توانستند تا سقف 20 درصد تخفیف برای خرید شارژ و بسته اینترنتی استفاده نمایند.

پیغام رسان آیگپ بر آن شد که سقف این تخفیف را از 20 درصد به 30 درصد افزایش دهد تا کاربران این پیغام رسان ایرانی زین پس بتوانند از امکانات جمع آوری امتیازات خود استفاده بیشتر و بهتری داشته باشند.

لازم به یادآوری است که آخرین فرصت استفاده از امتیازات در شش ماهه دوم سال 1401، دهم اسفندماه است و کاربران آیگپ باید از امتیازات جمع آوری شده خود پیش از این تاریخ استفاده نمایند، در غیر اینصورت فقط یک دهم این امتیازات به بازه زمانی بعدی منتقل خواهد شد.

با تخفیف ارائه شده از سوی آیگپ، این امکان برای کاربران فراهم شده است که از امتیازات خود با تخفیف ویژه ارائه شده بابت خرید شارژ و بسته اینترنتی استفاده نمایند.

منبع: انتخاب
انتشار: 25 بهمن 1401 بروزرسانی: 25 بهمن 1401 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 2280

به "تخفیف 30 درصدی خرید شارژ و بسته اینترنتی برای کاربران آیگپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخفیف 30 درصدی خرید شارژ و بسته اینترنتی برای کاربران آیگپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید