نرم افزار و اپلیکیشن

سهم ناچیز استارتاپ ها و اینترنت از اقتصادسنتی

می خواهم براساس داده های واقعی که در ایران وجود دارد، آنالیز کنم که چه شرایطی برقرار است، چه اتفاقاتی طی چند سال گذشته اتفاق افتاده و شرایط استان ها به چه صورت است و اینکه چند نمونه سرمایه گذاری اتفاق افتاده و شرایط نسبت خریدهای اینترنتی در ایران چگونه...

4 اسفند 1398

چگونه سرمایه گذار را برای سرمایه گذاری در استارتاپمان متقاعد کنیم؟

موسسین کسب وکارهای نوپا یا استارتاپ ها دغدغه های زیادی در پیدا کردن سرمایه مناسب دارند. برای همین، پیدا کردن سرمایه گذارانی که به این موسسین اعتماد کنند امری سخت است. در این مقاله به صورت مختصر 7 مورد از روش هایی که می توانید راحت تر سرمایه گذار پیدا کنید...

7 دی 1398

هرچه زودتر این 17 اپلیکیشن را حذف کنید!

کارشناسان فعال در حوزه فناوری و امنیت سایبری با انتشار فهرستی از اپلیکیشن های آلوده به بدافزار خود به کاربران آیفون هشدار دادند هرچه زودتر آن ها را از گوشی خود حذف کنند.

26 آذر 1398

فعال کردن حالت تاریک اینستاگرام

خبرنگاران: اگر از جمله کاربرانی هستید که در اینستاگرام خواهان استفاده از حالت تاریک در این اپلیکیشن هستید، با انجام چند مرحله ساده، می توانید این قابلیت را فعال کنید.

19 آذر 1398

واقعیت افزوده در مراکز فرهنگی

تور واقعیت افزوده مرکز کندی با استفاده از اپلیکیشن تور مرکز کندی امکان پذیر است. بازدید کنندگان این مرکز می توانند از این برنامه برای اسکن کدها در 9نقطه استفاده کنند.

19 آذر 1398

با سیستم هوشمند بلوبل در هر شرایطی از سلامت نوزاد خود آگاه شوید

سیستم هوشمند مانیتور کودک بلوبل یکی از جدیدترین گجت های پوشیدنی است که می تواند اطلاعات سلامتی نوزاد را به سرعت در اختیار والدین بگذارد. اطلاعاتی که برای والدین بسیار مفید خواهند بود.

13 آذر 1398

انواع ابزار های آموزش الکترونیکی و آموزش مجازی

فراوری برنامه های آموزشی با کیفیت بالا و جذاب می تواند مشمول هزینه های بالایی باشد. اما خبر خوب این است که با استفاده از سیستم آموزش الکترونیکی می توان دوره ها را یک بار ضبط کرد و دفعات زیادی از آن ها استفاده کرد.

21 آبان 1398

آزمایش تاکسی های پرنده در سان فرانسیسکو آغاز می شود

یک استارتاپ آمریکایی قصد دارد آزمایش تاکسی های پرنده خود را در سان فرانسیسکو آغاز کند.

9 تیر 1398

نود این بار هم مقابل صدرنشین

هفته بیستم لیگ یک پنجشنبه و در حالی که ایرانی ها برای بازی ایران و چین لحظه شماری می نمایند آغاز می گردد. در این هفته تیم صدرنشین گل گهرسیرجان میزبان تیم شگفتی ساز نود ارومیه است. ارومیه ای ها هفته گذشته توانستند با شکست استقلال جنوب تهران زمینه ساز صدرنشینی...

11 خرداد 1398

ابراهیمی: همه بازیکنان پشت هم هستیم

یک ملی پوش فوتبال ایران گفت: خدا را شکر که دروازه بان توانمندی درون دروازه داریم و همه پشت هم هستیم.

9 خرداد 1398

نادال در یک چهارم نهایی تنیس اپن استرالیا

مرد شماره دو دنیا با پیروزی برابر توماس بردیچ به مرحله یک چهارم نهایی تنیس اپن استرالیا صعود کرد.

9 خرداد 1398

چطور می توانید هواپیمای شخصی بسازید؟

نحوه ساخت هواپیما توسط خودتاندر جهان امروز هواپیما ها و جت های بسیاری ساخته می گردد که کاربری های متعددی دارند. شاید تقریبا نیمی از مردم جهان برای سفر و جابه جایی بلیط هواپیماهای مسافربری را خریداری نمایند. همچنین هواپیماهای کوچک و تک نفره ای وجود دارد...

8 خرداد 1398

عکس هایشان را گرفتند اما می ترسند از قهرمانان معلول حمایت نمایند

دارنده شش مدال پارالمپیک دو و میدانی معلولان با اشاره به عدم تحقق وعده مسوولان استان، گفت: پس از این که از بازی های آسیایی برگشتیم، دوستان در همان فرودگاه عکس هایشان را گرفتند و همه چیز تمام شد و دیگر مسئولی را ندیدیم.

24 اردیبهشت 1398

گل اول علیپور به پارس، تاکتیکی ترین گل قرمزها

در آخرین بازی نیم فصل اما علیپور تاکتیکی ترین گل پرسپولیس را به ثمر رساند. گل اول قرمزها مقابل پارس جنوبی با 14 پاس متوالی به ثمر رسید که برای این فصل پرسپولیس یک رکورد است.

19 اردیبهشت 1398

سلبریتی بازی با جان انسان ها، چرا مهناز افشار مسئولیت حرفش را نمی پذیرد؟

ماجرای تبلیغ یک آمپول توسط مهناز افشار سر و صدای بسیاری در رسانه ها به پا کرد که در این گزارش موضوع مذکور را از زوایایی دیگر مورد آنالیز قرار می دهیم.

13 اردیبهشت 1398
8 اردیبهشت 1398

پرسپولیس در آخرین لحظه از سد ماشین سازی گذشت

پرسپولیس با گل دقیقه 90+3 شجاع خلیل زاده موفق شد تا از سد ماشین سازی بگذرد.

3 اردیبهشت 1398

غیاثی: فدراسیون به تمامی ورزشکاران به یک چشم نگاه می نماید

سخنگوی سازمان تیم های ملی دوومیدانی گفت: در فدراسیون هیچ تفاوتی بین احسان حدادی و سایرین قائل نمی شویم و به همین دلیل به همه به یک چشم نگاه می کنیم.

31 فروردین 1398

دانلود Any.do To-do List &amp Task List Premium 4.10.7.3 - برنامه لیست انجام کارهای روزانه اندروید

با نرم افزار Any.DO To-do & Task List premium 4.10.7.3 کارهای روزانه خود را به بهترین وجه ممکن برنامه ریزی کنید.

30 فروردین 1398

انتظارات از تیم ملی بالا رفته است

به گزارش خبرنگاران، مهدی ترابی در ابتدای تمرین تیم ملی امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: اردوی تیم ملی از امروز شروع شده است. تیم ملی چند مصدوم دارد اما کوشش می کنیم به اهداف سرمربی تیم ملی برسیم و آماده جام ملت ها شویم.

10 فروردین 1398