درآمدزایی از فروش لژیونر ایرانی

به گزارش تور یونان ارزان، شهاب زاهدی مهاجم ایرانی تیم فوتبال المپیک دونتسک اوکراین که تا اینجای فصل هشت گل برای تیمش به ثمر رسانده است، با چند پیشنهاد از تیم های اوکراینی و همچنین چند پیشنهاد از بعضی لیگ های دیگر از جمله پرتغال و بلژیک روبه رو شده است. از طرفی باشگاه المپیک دونتسک هم به زاهدی اعلام نموده است با توجه به باقی ماندن تنها نیم فصل از قراردادش با این باشگاه، احتمال فروش او وجود دارد.

درآمدزایی از فروش لژیونر ایرانی

شهاب زاهدی درباره وضعیتش در تیم المپیک دونتسک و بحث چند پیشنهای که به باشگاه او رسیده است، گفت: واقعیت این است که چند باشگاه در اوکراین و چند باشگاه هم در خارج از اوکراین مذاکراتی را با المپیک دونتسک انجام داده اند و به صورت رسمی خواستار جذب من هستند. از طرفی من مدتی پیش به باشگاه برای تمدید قراردادم پاسخ منفی دادم و با این شرایط المپیک دونتسک به این موضوع فکر می نماید که با فروش من درآمدزایی کند به همین دلیل احتمال جدایی ام وجود دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که محتمل است به کدام تیم برود، توضیح داد: هنوز چیزی تعیین نیست و طبیعتاً باید در این مورد با باشگاه حرف بزنم و خودم هم شرایط تیم ها را آنالیز کنم. مسئله مهم برای من این است که بتوانم فرایند فعلی ام را حتی با جدایی از المپیک دونتسک حفظ کنم به همین دلیل در صورت جدایی باید بهترین تصمیم را بگیرم. من تمامی پیشنهادها را به دقت آنالیز خواهم کرد تا در نهایت تصمیمی منطقی و درست برای آینده فوتبالم بگیرم.

منبع: فرارو
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: mykonos.ir شناسه مطلب: 1485

به "درآمدزایی از فروش لژیونر ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درآمدزایی از فروش لژیونر ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید